Autobuska stanica Petrovac

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Autobuska stanica u Petrovacu samo radi u ljeto. Stanica je oko 1 km od morsku obalu.

Našli ste grešku na sajtu. Obeležite tekst i pritisnite Ctrl + Enter


PolazišteOdredišteVreme polaskaVreme dolaskaPrevoznikCena
PetrovacSplit05:57
13:50
CROATIA BUS ZAGREB ZA PROMET I TURIZAM D.O.O40.5€
PetrovacMostar06:40
13:40
CENTROTRANS EUROLINES-
PetrovacBar07:30
08:10
LALATOVIC TRAVEL2.5€
PetrovacSutomore07:30
07:55
LALATOVIC TRAVEL2€
PetrovacBar08:24
09:07
MAGIC LINE-
PetrovacSutomore08:24
08:46
MAGIC LINE-
PetrovacUlcinj08:24
09:49
MAGIC LINE-
PetrovacSutomore08:37
08:56
MAGIC LINE-
PetrovacBar08:37
09:12
MAGIC LINE-
PetrovacBar09:03
09:38
DAN TOURS PEROVIĆ2.5€
PetrovacSutomore09:03
09:22
DAN TOURS PEROVIĆ2€
PetrovacBar09:20
09:58
DAN TOURS PEROVIĆ2.5€
PetrovacSutomore09:20
09:40
DAN TOURS PEROVIĆ2€
PetrovacBar09:30
10:13
LALATOVIC TRAVEL2.5€
PetrovacUlcinj09:30
10:42
LALATOVIC TRAVEL5€
PetrovacSutomore09:30
09:45
LALATOVIC TRAVEL2€
PetrovacPrijepolje10:10
14:40
NIŠ EKSPRES-
PetrovacUžice10:10
16:40
NIŠ EKSPRES-
PetrovacUlcinj10:10
11:45
KRIVOKAPIĆ TURS5€
PetrovacBar10:10
11:16
KRIVOKAPIĆ TURS2.5€
PetrovacGornji Milanovac10:10
18:15
NIŠ EKSPRES-
PetrovacSutomore10:10
10:30
KRIVOKAPIĆ TURS2€
PetrovacBar11:00
11:30
KRIVOKAPIĆ TURS2.5€
PetrovacSutomore11:00
11:15
KRIVOKAPIĆ TURS2€
PetrovacSutomore11:30
11:55
LALATOVIC TRAVEL2€
PetrovacBar11:30
12:10
LALATOVIC TRAVEL2.5€
PetrovacSutomore12:20
12:37
JADRAN MONTENEGRO2€
PetrovacBar12:20
12:50
JADRAN MONTENEGRO2.5€
PetrovacSutomore12:45
13:03
DAN TOURS PEROVIĆ2€
PetrovacBar12:45
13:18
DAN TOURS PEROVIĆ2.5€
PetrovacSutomore13:00
13:20
ZEJDIN-
PetrovacBar13:00
13:31
ZEJDIN2.5€
PetrovacBar13:30
14:00
ZEJDIN2.5€
PetrovacSutomore13:30
13:45
ZEJDIN2€
PetrovacUlcinj13:30
14:30
ZEJDIN4.5€
PetrovacVrnjačka Banja14:50
23:30
BOŽUR19€
PetrovacLeskovac14:50
03:30
BOŽUR25€
PetrovacTrstenik14:50
23:55
BOŽUR19.5€
PetrovacSutomore14:55
15:10
AUTOPREVOZ ZATON1.5€
PetrovacBar14:55
15:25
AUTOPREVOZ ZATON2.5€
PetrovacSutomore15:26
15:41
DAN TOURS PEROVIĆ2€
PetrovacBar15:26
15:52
DAN TOURS PEROVIĆ2.5€
PetrovacBar15:40
16:10
LALATOVIC TRAVEL2.5€
PetrovacSutomore15:40
15:58
LALATOVIC TRAVEL2€
PetrovacBar16:30
17:00
ALBA TOURS2.5€
PetrovacSutomore16:30
16:45
ALBA TOURS2€
PetrovacUlcinj16:54
18:07
ALBA TOURS5€
PetrovacBar16:54
17:25
ALBA TOURS2.5€
PetrovacSutomore16:54
17:14
ALBA TOURS2€
PetrovacLjubovija17:35
01:45
DUGA22€
PetrovacBar18:06
18:37
JADRAN MONTENEGRO2.5€
PetrovacSutomore18:06
18:22
JADRAN MONTENEGRO2€
PetrovacBar18:25
19:00
DAN TOURS PEROVIĆ2.5€
PetrovacSutomore18:25
18:45
DAN TOURS PEROVIĆ2€
PetrovacSutomore18:30
18:50
DAN TOURS PEROVIĆ2€
PetrovacPrijepolje19:35
00:40
BOŽUR15€
PetrovacUžice19:35
03:00
BOŽUR18€
PetrovacLeskovac19:35
07:45
BOŽUR25€
PetrovacGornji Milanovac19:35
04:20
BOŽUR20€
PetrovacBanja Luka19:35
06:30
LAZARO23€
PetrovacUlcinj19:38
20:37
LALATOVIC TRAVEL5€
PetrovacSutomore19:38
19:55
LALATOVIC TRAVEL2€
PetrovacBar19:38
20:08
LALATOVIC TRAVEL2.5€
PetrovacUžice19:50
03:30
LALATOVIC TRAVEL19€
PetrovacLjubovija19:50
04:25
MONTENEGRO PUTNIK-
PetrovacGornji Milanovac19:50
05:20
LALATOVIC TRAVEL19€
PetrovacRuma19:50
07:20
MONTENEGRO PUTNIK-
PetrovacPrijepolje19:50
00:50
LALATOVIC TRAVEL14€
PetrovacBar19:55
20:24
BOŽUR2.5€
PetrovacSutomore19:55
20:11
BOŽUR2€
PetrovacKragujevac20:00
06:00
JADRAN LINE16€
PetrovacSutomore20:22
20:37
LALATOVIC TRAVEL2€
PetrovacBar20:22
20:48
LALATOVIC TRAVEL2.5€
PetrovacKragujevac20:26
07:20
BOŽUR21€
PetrovacUžice21:00
03:35
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK19€
PetrovacGornji Milanovac21:00
05:30
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK21€
PetrovacPrijepolje21:00
01:55
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK16€
PetrovacUlcinj21:18
22:28
JADRAN MONTENEGRO5€
PetrovacSutomore21:18
21:42
JADRAN MONTENEGRO2€
PetrovacBar21:18
21:53
JADRAN MONTENEGRO2.5€
PetrovacSutomore21:48
22:07
JADRAN MONTENEGRO2€
PetrovacBar21:48
22:18
JADRAN MONTENEGRO2.5€
PetrovacSutomore22:19
22:36
JADRAN MONTENEGRO2€
PetrovacUlcinj22:19
23:24
JADRAN MONTENEGRO5€
PetrovacBar22:19
22:49
JADRAN MONTENEGRO2.5€
PetrovacKragujevac22:20
05:20
LASTA MONTENEGRO22.5€
PetrovacUžice22:50
06:45
BANBUS DOO OBRENOVAC16€
PetrovacGornji Milanovac22:50
08:30
BANBUS DOO OBRENOVAC19€
PetrovacPrijepolje22:50
04:20
BANBUS DOO OBRENOVAC13€
PetrovacUlcinj22:52
00:05
ALBA TOURS5€
PetrovacBar23:58
00:30
MAGIC LINE-
PetrovacSutomore23:58
00:18
MAGIC LINE-
PolazišteOdredišteVreme polaskaVreme dolaskaPrevoznikCena
PetrovacDubrovnik05:57
09:20
CROATIA BUS ZAGREB ZA PROMET I TURIZAM D.O.O16.5€
PetrovacDubrovnik07:00
10:45
BOŽUR19.5€
PetrovacGornji Milanovac10:10
18:15
NIŠ EKSPRES-
PetrovacUžice10:10
16:40
NIŠ EKSPRES-
PetrovacDubrovnik13:30
17:15
JADRAN EKSPRES KOTOR22.5€
PetrovacMetković13:30
19:00
JADRAN EKSPRES KOTOR30.5€
PetrovacBanja Luka13:30
01:30
JADRAN EKSPRES KOTOR52€
PetrovacKraljevo14:50
23:10
BOŽUR17€
PetrovacTrstenik14:50
23:55
BOŽUR19.5€
PetrovacLeskovac14:50
03:30
BOŽUR25€
PetrovacPodgorica16:15
18:15
NIKŠIĆ PREVOZ-
PetrovacŠabac17:35
04:00
DUGA24.5€
PetrovacLjubovija17:35
01:45
DUGA22€
PetrovacGornji Milanovac19:35
04:20
BOŽUR20€
PetrovacBanja Luka19:35
06:30
LAZARO23€
PetrovacUžice19:35
03:00
BOŽUR18€
PetrovacLeskovac19:35
07:45
BOŽUR25€
PetrovacGornji Milanovac19:50
05:20
LALATOVIC TRAVEL19€
PetrovacUžice19:50
03:30
LALATOVIC TRAVEL19€
PetrovacLjubovija19:50
04:25
MONTENEGRO PUTNIK-
PetrovacKraljevo20:26
06:05
BOŽUR21€
PetrovacGornji Milanovac21:00
05:30
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK21€
PetrovacUžice21:00
03:35
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK19€
PetrovacAranđelovac21:41
05:50
LASTA MONTENEGRO23.5€
PetrovacGornji Milanovac22:50
08:30
BANBUS DOO OBRENOVAC19€
PetrovacUžice22:50
06:45
BANBUS DOO OBRENOVAC16€
PolazišteOdredišteVreme polaskaVreme dolaskaPrevoznikCena
PetrovacSplit05:57
13:50
ROYAL TRAVEL40.5€
PetrovacBar07:30
08:10
LALATOVIC TRAVEL2.5€
PetrovacNovi Sad08:05
20:15
DUGA27€
PetrovacBajina Bašta08:05
15:30
DUGA21€
PetrovacBar08:24
09:07
MAGIC LINE-
PetrovacUlcinj08:24
09:49
MAGIC LINE-
PetrovacBar08:37
09:12
MAGIC LINE-
PetrovacBar09:03
09:38
DAN TOURS PEROVIĆ2.5€
PetrovacBar09:20
09:58
DAN TOURS PEROVIĆ2.5€
PetrovacBar09:30
10:13
LALATOVIC TRAVEL2.5€
PetrovacUlcinj09:30
10:42
LALATOVIC TRAVEL5€
PetrovacUlcinj10:10
11:45
KRIVOKAPIĆ TURS5€
PetrovacBar10:10
11:16
KRIVOKAPIĆ TURS2.5€
PetrovacBar11:00
11:30
KRIVOKAPIĆ TURS2.5€
PetrovacBar11:30
12:10
LALATOVIC TRAVEL2.5€
PetrovacBar11:48
12:30
STEVAN TURS2.5€
PetrovacBar12:20
12:50
JADRAN MONTENEGRO2.5€
PetrovacBar12:45
13:18
DAN TOURS PEROVIĆ2.5€
PetrovacBar13:00
13:31
ZEJDIN2.5€
PetrovacBar13:30
14:00
ZEJDIN2.5€
PetrovacUlcinj13:30
14:30
ZEJDIN4.5€
PetrovacBanja Luka13:30
01:30
JADRAN EKSPRES KOTOR52€
PetrovacBugojno13:30
23:55
JADRAN EKSPRES KOTOR49€
PetrovacBar13:55
14:30
NIKŠIĆ PREVOZ-
PetrovacUlcinj13:55
15:00
NIKŠIĆ PREVOZ-
PetrovacBar14:55
15:25
AUTOPREVOZ ZATON2.5€
PetrovacBar15:26
15:52
DAN TOURS PEROVIĆ2.5€
PetrovacBar15:40
16:10
LALATOVIC TRAVEL2.5€
PetrovacBar16:30
17:00
ALBA TOURS2.5€
PetrovacUlcinj16:54
18:07
ALBA TOURS5€
PetrovacBar16:54
17:25
ALBA TOURS2.5€
PetrovacUlcinj17:20
18:30
NIKŠIĆ PREVOZ-
PetrovacBar17:20
17:57
NIKŠIĆ PREVOZ-
PetrovacBajina Bašta17:35
01:00
MONTENEGRO PUTNIK-
PetrovacBar18:06
18:37
JADRAN MONTENEGRO2.5€
PetrovacBelgrade18:10
05:30
NIŠ EKSPRES-
PetrovacBar18:25
19:00
DAN TOURS PEROVIĆ2.5€
PetrovacBelgrade18:26
06:10
LASTA MONTENEGRO26€
PetrovacUžice19:30
04:25
JADRAN LINE19€
PetrovacBar19:38
20:08
LALATOVIC TRAVEL2.5€
PetrovacUlcinj19:38
20:37
LALATOVIC TRAVEL5€
PetrovacNovi Sad19:40
08:20
JADRAN EKSPRES SUBOTICA25€
PetrovacBelgrade19:40
07:05
JADRAN EKSPRES SUBOTICA24€
PetrovacUžice19:40
03:00
JADRAN EKSPRES SUBOTICA19€
PetrovacBajina Bašta19:50
03:25
SIRMIUMBUS - SREMSKA MITROVICA-
PetrovacUžice19:50
03:30
LALATOVIC TRAVEL19€
PetrovacBar19:55
20:24
BOŽUR2.5€
PetrovacBar20:22
20:48
LALATOVIC TRAVEL2.5€
PetrovacBelgrade20:30
06:30
LASTA MONTENEGRO26€
PetrovacBelgrade21:00
07:30
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK25€
PetrovacUžice21:00
03:35
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK19€
PetrovacBar21:18
21:53
JADRAN MONTENEGRO2.5€
PetrovacUlcinj21:18
22:28
JADRAN MONTENEGRO5€
PetrovacBelgrade21:25
07:20
ADRIATIC TRAVEL24€
PetrovacBelgrade21:35
07:50
DRUM20€
PetrovacTopola21:41
05:35
LASTA MONTENEGRO23.5€
PetrovacBelgrade21:41
07:25
LASTA MONTENEGRO26€
PetrovacBar21:48
22:18
JADRAN MONTENEGRO2.5€
PetrovacBelgrade22:01
09:00
BOŽUR23€
PetrovacBar22:19
22:49
JADRAN MONTENEGRO2.5€
PetrovacUlcinj22:19
23:24
JADRAN MONTENEGRO5€
PetrovacUžice22:50
06:45
BOŽUR16€
PetrovacBelgrade22:50
10:30
BOŽUR22€
PetrovacUlcinj22:52
00:05
ALBA TOURS5€
PetrovacNovi Sad23:30
11:00
FENIKS GIZ BIJELO POLJE-
PetrovacBar23:58
00:30
MAGIC LINE-
PolazišteOdredišteVreme polaskaVreme dolaskaPrevoznikCena
PetrovacBudva01:46
02:25
MAGIC LINE-
PetrovacBudva06:14
06:53
JADRAN MONTENEGRO2€
PetrovacMostar06:40
13:40
CENTROTRANS EUROLINES-
PetrovacMostar06:40
13:40
CENTROTRANS EUROLINES-
PetrovacBar07:30
08:10
LALATOVIC TRAVEL2.5€
PetrovacBudva07:35
08:00
ZEJDIN2.5€
PetrovacBudva08:11
08:33
DAN TOURS PEROVIĆ2.5€
PetrovacBar08:24
09:07
MAGIC LINE-
PetrovacUlcinj08:24
09:49
MAGIC LINE-
PetrovacBudva08:30
09:00
ZEJDIN2.5€
PetrovacBar08:37
09:12
MAGIC LINE-
PetrovacBar09:03
09:38
DAN TOURS PEROVIĆ2.5€
PetrovacBar09:20
09:58
DAN TOURS PEROVIĆ2.5€
PetrovacBar09:30
10:13
LALATOVIC TRAVEL2.5€
PetrovacUlcinj09:30
10:42
LALATOVIC TRAVEL5€
PetrovacBudva09:50
10:20
STEVAN TURS2.5€
PetrovacUlcinj10:10
11:45
KRIVOKAPIĆ TURS5€
PetrovacNovi Sad10:10
21:45
NIŠ EKSPRES-
PetrovacBar10:10
11:16
KRIVOKAPIĆ TURS2.5€
PetrovacBelgrade10:10
20:30
NIŠ EKSPRES-
PetrovacBudva10:12
10:35
LALATOVIC TRAVEL2.5€
PetrovacBudva10:42
11:06
MAGIC LINE-
PetrovacBar11:00
11:30
KRIVOKAPIĆ TURS2.5€
PetrovacBudva11:09
11:32
DAN TOURS PEROVIĆ2.5€
PetrovacBudva11:13
11:50
DAN TOURS PEROVIĆ2.5€
PetrovacBar11:30
12:10
LALATOVIC TRAVEL2.5€
PetrovacBar11:48
12:30
STEVAN TURS2.5€
PetrovacBudva11:50
12:26
MAGIC LINE-
PetrovacBar12:20
12:50
JADRAN MONTENEGRO2.5€
PetrovacBar12:45
13:18
DAN TOURS PEROVIĆ2.5€
PetrovacBudva12:55
13:25
LALATOVIC TRAVEL2.5€
PetrovacBar13:00
13:31
ZEJDIN2.5€
PetrovacTivat13:20
14:30
ALBA TOURS4.5€
PetrovacBudva13:20
14:00
ALBA TOURS2.5€
PetrovacUlcinj13:30
14:30
ZEJDIN4.5€
PetrovacBanja Luka13:30
01:30
JADRAN EKSPRES KOTOR52€
PetrovacBar13:30
14:00
ZEJDIN2.5€
PetrovacBudva13:54
14:24
ALBA TOURS2.5€
PetrovacBar13:55
14:30
NIKŠIĆ PREVOZ-
PetrovacUlcinj13:55
15:00
NIKŠIĆ PREVOZ-
PetrovacBudva14:18
14:40
DAN TOURS PEROVIĆ2.5€
PetrovacRaška14:50
22:10
BOŽUR16€
PetrovacNovi Pazar14:50
21:40
BOŽUR13.5€
PetrovacVrnjačka Banja14:50
23:30
BOŽUR19€
PetrovacBar14:55
15:25
AUTOPREVOZ ZATON2.5€
PetrovacBudva14:57
15:40
JADRAN MONTENEGRO2€
PetrovacBudva15:10
15:44
KRIVOKAPIĆ TURS2.5€
PetrovacTivat15:10
16:15
KRIVOKAPIĆ TURS5€
PetrovacBar15:26
15:52
DAN TOURS PEROVIĆ2.5€
PetrovacBudva15:32
16:28
LALATOVIC TRAVEL2.5€
PetrovacBar15:40
16:10
LALATOVIC TRAVEL2.5€
PetrovacBudva16:15
16:35
NIKŠIĆ PREVOZ-
PetrovacBudva16:24
17:00
DAN TOURS PEROVIĆ2.5€
PetrovacBar16:30
17:00
ALBA TOURS2.5€
PetrovacBudva16:52
17:25
JADRAN MONTENEGRO2€
PetrovacUlcinj16:54
18:07
ALBA TOURS5€
PetrovacBar16:54
17:25
ALBA TOURS2.5€
PetrovacTivat17:10
18:30
KRIVOKAPIĆ TURS5€
PetrovacBudva17:10
18:00
KRIVOKAPIĆ TURS2.5€
PetrovacUlcinj17:20
18:30
NIKŠIĆ PREVOZ-
PetrovacBar17:20
17:57
NIKŠIĆ PREVOZ-
PetrovacLoznica17:35
03:00
DUGA23€
PetrovacBar18:06
18:37
JADRAN MONTENEGRO2.5€
PetrovacBelgrade18:10
05:30
ROYAL TRAVEL23€
PetrovacTivat18:14
19:15
AUTOPREVOZ ZATON4€
PetrovacBudva18:14
18:44
AUTOPREVOZ ZATON2.5€
PetrovacBar18:25
19:00
DAN TOURS PEROVIĆ2.5€
PetrovacBelgrade18:26
06:10
LASTA MONTENEGRO26€
PetrovacBudva19:06
19:30
LALATOVIC TRAVEL2.5€
PetrovacBudva19:29
20:00
ALBA TOURS2.5€
PetrovacVrbas19:35
09:20
BOŽUR26€
PetrovacBelgrade19:35
07:05
BOŽUR22€
PetrovacKula19:35
10:00
BOŽUR28.5€
PetrovacNovi Sad19:35
08:20
BOŽUR25€
PetrovacBanja Luka19:35
06:30
LAZARO23€
PetrovacUlcinj19:38
20:37
LALATOVIC TRAVEL5€
PetrovacBar19:38
20:08
LALATOVIC TRAVEL2.5€
PetrovacLoznica19:50
05:25
MONTENEGRO PUTNIK-
PetrovacBar19:55
20:24
BOŽUR2.5€
PetrovacBudva19:59
20:39
JADRAN MONTENEGRO2.5€
PetrovacBudva20:19
20:51
JADRAN MONTENEGRO2€
PetrovacBar20:22
20:48
LALATOVIC TRAVEL2.5€
PetrovacRaška20:25
03:30
ROYAL TRAVEL16€
PetrovacNiš20:25
06:30
ROYAL TRAVEL23€
PetrovacRaška20:26
05:05
BOŽUR18€
PetrovacNovi Pazar20:26
04:35
BOŽUR18€
PetrovacBelgrade20:31
06:30
LASTA MONTENEGRO26€
PetrovacBudva20:45
21:20
NIKŠIĆ PREVOZ-
PetrovacBelgrade21:00
07:30
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK25€
PetrovacNiš21:05
08:05
LASTA MONTENEGRO23.5€
PetrovacBar21:18
21:53
JADRAN MONTENEGRO2.5€
PetrovacUlcinj21:18
22:28
JADRAN MONTENEGRO5€
PetrovacBudva21:20
21:55
DAN TOURS PEROVIĆ2.5€
PetrovacBelgrade21:25
07:20
TRANS JUG OBRENOVAC24€
PetrovacBelgrade21:35
07:50
DRUM20€
PetrovacBelgrade21:41
07:25
LASTA MONTENEGRO26€
PetrovacBar21:48
22:18
JADRAN MONTENEGRO2.5€
PetrovacBudva21:48
22:12
LALATOVIC TRAVEL2.5€
PetrovacBelgrade22:01
09:00
LASTA MONTENEGRO26€
PetrovacBudva22:13
22:45
LALATOVIC TRAVEL2.5€
PetrovacBar22:19
22:49
JADRAN MONTENEGRO2.5€
PetrovacUlcinj22:19
23:24
JADRAN MONTENEGRO5€
PetrovacTivat22:45
23:50
BOŽUR4€
PetrovacBudva22:45
23:20
BOŽUR2.5€
PetrovacBelgrade22:50
10:30
BANBUS DOO OBRENOVAC22€
PetrovacUlcinj22:52
00:05
ALBA TOURS5€
PetrovacNovi Sad23:30
11:00
FENIKS GIZ-
PetrovacBar23:58
00:30
MAGIC LINE-
PolazišteOdredišteVreme polaskaVreme dolaskaPrevoznikCena
PetrovacKotor06:14
07:31
JADRAN MONTENEGRO4.5€
PetrovacMostar06:40
13:40
LALATOVIC TRAVEL23€
PetrovacKotor07:35
08:44
ZEJDIN4.5€
PetrovacBajina Bašta08:05
15:30
DUGA21€
PetrovacNovi Sad08:05
20:15
DUGA27€
PetrovacKotor08:30
09:45
ZEJDIN4.5€
PetrovacTivat13:20
14:30
ALBA TOURS4.5€
PetrovacKotor13:20
14:50
ALBA TOURS4.5€
PetrovacMetković13:30
19:00
JADRAN EKSPRES KOTOR30.5€
PetrovacBanja Luka13:30
01:30
JADRAN EKSPRES KOTOR52€
PetrovacBugojno13:30
23:55
JADRAN EKSPRES KOTOR49€
PetrovacDonji Vakuf13:30
00:10
JADRAN EKSPRES KOTOR49€
PetrovacNiš14:50
02:30
KANIS27€
PetrovacRaška14:50
22:10
KANIS-
PetrovacNovi Pazar14:50
21:40
KANIS-
PetrovacKotor15:10
16:45
KRIVOKAPIĆ TURS5€
PetrovacTivat15:10
16:15
KRIVOKAPIĆ TURS5€
PetrovacPodgorica16:15
18:15
NIKŠIĆ PREVOZ-
PetrovacNovi Pazar16:56
23:40
KIMMEL18€
PetrovacNovi Pazar16:56
23:40
OZLEM-
PetrovacKotor17:10
18:42
KRIVOKAPIĆ TURS5€
PetrovacTivat17:10
18:30
KRIVOKAPIĆ TURS5€
PetrovacNovi Pazar17:21
23:55
BOŽUR13.5€
PetrovacRaška17:21
00:25
BOŽUR16€
PetrovacBajina Bašta17:35
01:00
MONTENEGRO PUTNIK-
PetrovacTivat18:14
19:15
AUTOPREVOZ ZATON4€
PetrovacKotor18:14
19:30
AUTOPREVOZ ZATON4€
PetrovacMrčajevci19:30
05:55
JADRAN LINE21€
PetrovacVrbas19:40
09:20
JADRAN EKSPRES SUBOTICA31€
PetrovacGornji Milanovac19:40
04:20
JADRAN EKSPRES SUBOTICA26€
PetrovacKula19:40
10:00
JADRAN EKSPRES SUBOTICA31€
PetrovacNovi Sad19:40
08:20
JADRAN EKSPRES SUBOTICA25€
PetrovacGornji Milanovac19:50
05:20
LALATOVIC TRAVEL19€
PetrovacBajina Bašta19:50
03:25
SIRMIUMBUS - SREMSKA MITROVICA-
PetrovacKotor19:59
21:15
JADRAN MONTENEGRO4.5€
PetrovacNiš20:25
06:30
NIŠ EKSPRES-
PetrovacNovi Pazar20:26
04:35
JUGOPREVOZ - VELIKA PLANA-
PetrovacRaška20:26
05:05
JUGOPREVOZ - VELIKA PLANA-
PetrovacKotor20:45
21:59
NIKŠIĆ PREVOZ-
PetrovacGornji Milanovac21:00
05:30
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK21€
PetrovacNiš21:05
08:05
LASTA MONTENEGRO23.5€
PetrovacAranđelovac21:41
05:50
LASTA MONTENEGRO23.5€
PetrovacKotor22:13
23:17
LALATOVIC TRAVEL4.5€
PetrovacTivat22:45
23:50
BOŽUR4€
PetrovacGornji Milanovac22:50
08:30
BOŽUR19€
PetrovacNovi Sad23:30
11:00
FENIKS GIZ BIJELO POLJE-
PolazišteOdredišteVreme polaskaVreme dolaskaPrevoznikCena
PetrovacDubrovnik05:57
09:20
CROATIA BUS ZAGREB ZA PROMET I TURIZAM D.O.O16.5€
PetrovacMostar06:40
13:40
CENTROTRANS EUROLINES-
PetrovacDubrovnik07:00
10:45
BOŽUR19.5€
PetrovacBar07:30
08:10
LALATOVIC TRAVEL2.5€
PetrovacUlcinj08:24
09:49
MAGIC LINE-
PetrovacBar08:24
09:07
MAGIC LINE-
PetrovacBar08:37
09:12
MAGIC LINE-
PetrovacBar09:03
09:38
DAN TOURS PEROVIĆ2.5€
PetrovacBar09:20
09:58
DAN TOURS PEROVIĆ2.5€
PetrovacUlcinj09:30
10:42
LALATOVIC TRAVEL5€
PetrovacBar09:30
10:13
LALATOVIC TRAVEL2.5€
PetrovacGornji Milanovac10:10
18:15
NIŠ EKSPRES-
PetrovacUlcinj10:10
11:45
KRIVOKAPIĆ TURS5€
PetrovacBar10:10
11:16
KRIVOKAPIĆ TURS2.5€
PetrovacUžice10:10
16:40
NIŠ EKSPRES-
PetrovacBelgrade10:10
20:30
NIŠ EKSPRES-
PetrovacČačak10:10
17:45
NIŠ EKSPRES-
PetrovacPrijepolje10:10
14:40
NIŠ EKSPRES-
PetrovacBar11:00
11:30
KRIVOKAPIĆ TURS2.5€
PetrovacBar11:30
12:10
LALATOVIC TRAVEL2.5€
PetrovacBar11:48
12:30
STEVAN TURS2.5€
PetrovacBar12:20
12:50
JADRAN MONTENEGRO2.5€
PetrovacBar12:45
13:18
DAN TOURS PEROVIĆ2.5€
PetrovacBar13:00
13:31
ZEJDIN2.5€
PetrovacZagreb13:30
05:30
JADRAN EKSPRES KOTOR59.5€
PetrovacDubrovnik13:30
17:15
JADRAN EKSPRES KOTOR22.5€
PetrovacJajce13:30
00:40
JADRAN EKSPRES KOTOR49€
PetrovacBar13:30
14:00
ZEJDIN2.5€
PetrovacUlcinj13:30
14:30
ZEJDIN4.5€
PetrovacBar13:55
14:30
NIKŠIĆ PREVOZ-
PetrovacUlcinj13:55
15:00
NIKŠIĆ PREVOZ-
PetrovacBar14:55
15:25
AUTOPREVOZ ZATON2.5€
PetrovacBar15:26
15:52
DAN TOURS PEROVIĆ2.5€
PetrovacBar15:40
16:10
LALATOVIC TRAVEL2.5€
PetrovacBar16:30
17:00
ALBA TOURS2.5€
PetrovacUlcinj16:54
18:07
ALBA TOURS5€
PetrovacBar16:54
17:25
ALBA TOURS2.5€
PetrovacBar17:20
17:57
NIKŠIĆ PREVOZ-
PetrovacUlcinj17:20
18:30
NIKŠIĆ PREVOZ-
PetrovacBajina Bašta17:35
01:00
DUGA21€
PetrovacBar18:06
18:37
JADRAN MONTENEGRO2.5€
PetrovacBelgrade18:10
05:30
ROYAL TRAVEL23€
PetrovacBar18:25
19:00
DAN TOURS PEROVIĆ2.5€
PetrovacBelgrade18:26
06:10
LASTA MONTENEGRO26€
PetrovacGornji Milanovac19:35
04:20
BOŽUR20€
PetrovacBačka Topola19:35
10:20
BOŽUR30€
PetrovacUžice19:35
03:00
BOŽUR18€
PetrovacBelgrade19:35
07:05
BOŽUR22€
PetrovacČačak19:35
03:50
BOŽUR19€
PetrovacPrijepolje19:35
00:40
BOŽUR15€
PetrovacUlcinj19:38
20:37
LALATOVIC TRAVEL5€
PetrovacBar19:38
20:08
LALATOVIC TRAVEL2.5€
PetrovacRuma19:50
07:20
MONTENEGRO PUTNIK-
PetrovacUžice19:50
03:30
LALATOVIC TRAVEL19€
PetrovacBajina Bašta19:50
03:25
MONTENEGRO PUTNIK-
PetrovacČačak19:50
04:50
LALATOVIC TRAVEL19€
PetrovacPrijepolje19:50
00:50
LALATOVIC TRAVEL14€
PetrovacGornji Milanovac19:50
05:20
LALATOVIC TRAVEL19€
PetrovacBar19:55
20:24
BOŽUR2.5€
PetrovacBar20:22
20:48
LALATOVIC TRAVEL2.5€
PetrovacNiš20:25
06:30
ROYAL TRAVEL23€
PetrovacBelgrade20:31
06:30
LASTA MONTENEGRO26€
PetrovacUžice21:00
03:35
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK19€
PetrovacBelgrade21:00
07:30
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK25€
PetrovacČačak21:00
05:05
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK23€
PetrovacPrijepolje21:00
01:55
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK16€
PetrovacGornji Milanovac21:00
05:30
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK21€
PetrovacNiš21:05
08:05
LASTA MONTENEGRO23.5€
PetrovacBar21:18
21:53
JADRAN MONTENEGRO2.5€
PetrovacUlcinj21:18
22:28
JADRAN MONTENEGRO5€
PetrovacBelgrade21:25
07:20
TRANS JUG OBRENOVAC24€
PetrovacBelgrade21:35
07:50
DRUM20€
PetrovacAranđelovac21:41
05:50
LASTA MONTENEGRO23.5€
PetrovacBelgrade21:41
07:25
LASTA MONTENEGRO26€
PetrovacBar21:48
22:18
JADRAN MONTENEGRO2.5€
PetrovacBelgrade22:01
09:00
LASTA MONTENEGRO26€
PetrovacBar22:19
22:49
JADRAN MONTENEGRO2.5€
PetrovacUlcinj22:19
23:24
JADRAN MONTENEGRO5€
PetrovacUžice22:50
06:45
BANBUS DOO OBRENOVAC16€
PetrovacČačak22:50
08:00
BANBUS DOO OBRENOVAC18€
PetrovacPrijepolje22:50
04:20
BANBUS DOO OBRENOVAC13€
PetrovacGornji Milanovac22:50
08:30
BANBUS DOO OBRENOVAC19€
PetrovacBelgrade22:50
10:30
BANBUS DOO OBRENOVAC22€
PetrovacUlcinj22:52
00:05
ALBA TOURS5€
PetrovacBar23:58
00:30
MAGIC LINE-
PolazišteOdredišteVreme polaskaVreme dolaskaPrevoznikCena
PetrovacDubrovnik05:57
09:20
ROYAL TRAVEL16.5€
PetrovacDubrovnik07:00
10:45
BOŽUR19.5€
PetrovacSutomore07:30
07:55
LALATOVIC TRAVEL2€
PetrovacRuma08:05
19:25
DUGA26€
PetrovacŠabac08:05
18:45
DUGA24.5€
PetrovacLjubovija08:05
16:30
DUGA22€
PetrovacUlcinj08:24
09:49
MAGIC LINE-
PetrovacSutomore08:24
08:46
MAGIC LINE-
PetrovacSutomore08:37
08:56
MAGIC LINE-
PetrovacSutomore09:03
09:22
DAN TOURS PEROVIĆ2€
PetrovacSutomore09:20
09:40
DAN TOURS PEROVIĆ2€
PetrovacSutomore09:30
09:45
LALATOVIC TRAVEL2€
PetrovacUlcinj09:30
10:42
LALATOVIC TRAVEL5€
PetrovacSutomore10:10
10:30
KRIVOKAPIĆ TURS2€
PetrovacUlcinj10:10
11:45
KRIVOKAPIĆ TURS5€
PetrovacSutomore11:00
11:15
KRIVOKAPIĆ TURS2€
PetrovacSutomore11:30
11:55
LALATOVIC TRAVEL2€
PetrovacSutomore12:20
12:37
JADRAN MONTENEGRO2€
PetrovacSutomore12:45
13:03
DAN TOURS PEROVIĆ2€
PetrovacSutomore13:00
13:20
ZEJDIN-
PetrovacTivat13:20
14:30
ALBA TOURS4.5€
PetrovacDubrovnik13:30
17:15
JADRAN EKSPRES KOTOR22.5€
PetrovacUlcinj13:30
14:30
ZEJDIN4.5€
PetrovacSutomore13:30
13:45
ZEJDIN2€
PetrovacŠiroki Brijeg13:30
21:30
JADRAN EKSPRES KOTOR-
PetrovacLeskovac14:50
03:30
KANIS27€
PetrovacSutomore14:55
15:10
AUTOPREVOZ ZATON1.5€
PetrovacTivat15:10
16:15
KRIVOKAPIĆ TURS5€
PetrovacSutomore15:26
15:41
DAN TOURS PEROVIĆ2€
PetrovacSutomore15:40
15:58
LALATOVIC TRAVEL2€
PetrovacSutomore16:30
16:45
ALBA TOURS2€
PetrovacUlcinj16:54
18:07
ALBA TOURS5€
PetrovacSutomore16:54
17:14
ALBA TOURS2€
PetrovacTivat17:10
18:30
KRIVOKAPIĆ TURS5€
PetrovacŠabac17:35
04:00
MONTENEGRO PUTNIK-
PetrovacLjubovija17:35
01:45
MONTENEGRO PUTNIK-
PetrovacSutomore18:06
18:22
JADRAN MONTENEGRO2€
PetrovacTivat18:14
19:15
AUTOPREVOZ ZATON4€
PetrovacSutomore18:25
18:45
DAN TOURS PEROVIĆ2€
PetrovacSutomore18:30
18:50
DAN TOURS PEROVIĆ2€
PetrovacKragujevac19:30
06:55
JADRAN LINE25€
PetrovacMrčajevci19:30
05:55
JADRAN LINE21€
PetrovacČačak19:30
05:35
JADRAN LINE23€
PetrovacPrijepolje19:30
01:40
JADRAN LINE16€
PetrovacUžice19:30
04:25
JADRAN LINE19€
PetrovacLeskovac19:35
07:45
KANIS25€
PetrovacUlcinj19:38
20:37
LALATOVIC TRAVEL5€
PetrovacSutomore19:38
19:55
LALATOVIC TRAVEL2€
PetrovacBačka Topola19:40
10:20
JADRAN EKSPRES SUBOTICA32€
PetrovacČačak19:40
03:50
JADRAN EKSPRES SUBOTICA24€
PetrovacKula19:40
10:00
JADRAN EKSPRES SUBOTICA31€
PetrovacUžice19:40
03:00
JADRAN EKSPRES SUBOTICA19€
PetrovacČačak19:50
04:50
LALATOVIC TRAVEL19€
PetrovacPrijepolje19:50
00:50
LALATOVIC TRAVEL14€
PetrovacLjubovija19:50
04:25
SIRMIUMBUS - SREMSKA MITROVICA-
PetrovacUžice19:50
03:30
LALATOVIC TRAVEL19€
PetrovacRuma19:50
07:20
SIRMIUMBUS - SREMSKA MITROVICA-
PetrovacSutomore19:55
20:11
BOŽUR2€
PetrovacSutomore20:22
20:37
LALATOVIC TRAVEL2€
PetrovacKragujevac20:26
07:20
JUGOPREVOZ - VELIKA PLANA-
PetrovacČačak21:00
05:05
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK23€
PetrovacPrijepolje21:00
01:55
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK16€
PetrovacUžice21:00
03:35
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK19€
PetrovacSutomore21:18
21:42
JADRAN MONTENEGRO2€
PetrovacUlcinj21:18
22:28
JADRAN MONTENEGRO5€
PetrovacTopola21:41
05:35
LASTA MONTENEGRO23.5€
PetrovacSutomore21:48
22:07
JADRAN MONTENEGRO2€
PetrovacSutomore22:19
22:36
JADRAN MONTENEGRO2€
PetrovacUlcinj22:19
23:24
JADRAN MONTENEGRO5€
PetrovacKragujevac22:20
05:20
LASTA MONTENEGRO22.5€
PetrovacTivat22:45
23:50
BOŽUR4€
PetrovacČačak22:50
08:00
BOŽUR18€
PetrovacPrijepolje22:50
04:20
BOŽUR13€
PetrovacUžice22:50
06:45
BOŽUR16€
PetrovacUlcinj22:52
00:05
ALBA TOURS5€
PetrovacSutomore23:58
00:18
MAGIC LINE-
rs
Ostavi komentar
Registrujte se i otvoriće
vam se sve mogućnosti sajta!

Sviđa se stranica. Podeli sa prijateljima

Ostavi komentar
Registrujte se i otvoriće
vam se sve mogućnosti sajta!
Takođe pogledajte

Još više objekata i mjesta u Crnoj Gori u istoj kategoriji

Вы начали регистрироваться через соц сеть
1
Notifi_Close
Notifi_ON
Notifi_OFF
SAVETI NA SAITU
1
(Off)
Feedback
POVRATNA INFORMACIJA