Autobuska stanica Pljevlja

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Pljevlja
+382 52 323 114
PolazišteOdredišteVreme polaskaVreme dolaskaPrevoznikCena
PljevljaPrijepolje00:00
01:15
MARKO TURS7.5€
PljevljaBar03:45
08:40
PLJEVLJA EKSPRES13.5€
PljevljaMojkovac03:45
05:41
PLJEVLJA EKSPRES6.5€
PljevljaVidrovan04:15
06:34
BOŽUR8€
PljevljaVidrovan04:30
06:50
PLJEVLJA EKSPRES7.5€
PljevljaVidrovan06:15
08:31
STANIŠIĆ DOO NIKŠIĆ7.5€
PljevljaVidrovan07:20
09:58
RADULOVIĆ PREVOZ7.5€
PljevljaVidrovan10:45
13:22
RADULOVIĆ PREVOZ7.5€
PljevljaVidrovan12:00
14:50
STANIŠIĆ DOO NIKŠIĆ7.5€
PljevljaTivat12:05
17:50
VOT TURIST15.5€
PljevljaBudva12:05
17:17
VOT TURIST14.5€
PljevljaMojkovac12:05
13:45
VOT TURIST7.5€
PljevljaVrbas12:45
22:15
BANBUS DOO OBRENOVAC24€
PljevljaPrijepolje12:45
13:30
BANBUS DOO OBRENOVAC7€
PljevljaVidrovan14:14
16:54
STANIŠIĆ DOO NIKŠIĆ7.5€
PljevljaVidrovan15:23
18:07
RADULOVIĆ PREVOZ7.5€
PljevljaPrijepolje16:00
17:00
MARKO TURS7.5€
PolazišteOdredišteVreme polaskaVreme dolaskaPrevoznikCena
PljevljaBelgrade00:00
07:45
MARKO TURS19€
PljevljaVidrovan04:15
06:34
BOŽUR8€
PljevljaNikšić04:15
06:50
BOŽUR8.5€
PljevljaPodgorica04:30
08:20
PLJEVLJA EKSPRES8.5€
PljevljaVidrovan04:30
06:50
PLJEVLJA EKSPRES7.5€
PljevljaPodgorica06:15
09:45
STANIŠIĆ DOO NIKŠIĆ9.5€
PljevljaVidrovan06:15
08:31
STANIŠIĆ DOO NIKŠIĆ7.5€
PljevljaPodgorica07:20
11:15
RADULOVIĆ PREVOZ9.5€
PljevljaVidrovan07:20
09:58
RADULOVIĆ PREVOZ7.5€
PljevljaVidrovan10:45
13:22
RADULOVIĆ PREVOZ7.5€
PljevljaPodgorica10:45
14:56
RADULOVIĆ PREVOZ9.5€
PljevljaVidrovan12:00
14:50
STANIŠIĆ DOO NIKŠIĆ7.5€
PljevljaNikšić12:00
15:13
STANIŠIĆ DOO NIKŠIĆ7.5€
PljevljaPodgorica12:00
16:12
STANIŠIĆ DOO NIKŠIĆ9.5€
PljevljaBudva12:05
17:17
VOT TURIST14.5€
PljevljaMojkovac12:05
13:45
VOT TURIST7.5€
PljevljaPodgorica12:05
15:59
VOT TURIST10.5€
PljevljaBelgrade12:45
20:00
VOT TURIST19€
PljevljaKula12:45
22:25
VOT TURIST25€
PljevljaNovi Sad12:45
21:20
VOT TURIST22€
PljevljaVidrovan14:14
16:54
STANIŠIĆ DOO NIKŠIĆ7.5€
PljevljaPodgorica14:14
18:14
STANIŠIĆ DOO NIKŠIĆ9.5€
PljevljaPodgorica15:23
19:30
RADULOVIĆ PREVOZ9.5€
PljevljaVidrovan15:23
18:07
RADULOVIĆ PREVOZ7.5€
PljevljaBelgrade16:00
23:35
MARKO TURS19€
PolazišteOdredišteVreme polaskaVreme dolaskaPrevoznikCena
PljevljaUžice00:00
04:00
MARKO TURS13€
PljevljaKolašin03:45
06:06
PLJEVLJA EKSPRES7€
PljevljaBar03:45
08:40
PLJEVLJA EKSPRES13.5€
PljevljaMojkovac03:45
05:41
PLJEVLJA EKSPRES6.5€
PljevljaNikšić04:15
06:50
BOŽUR8.5€
PljevljaNikšić06:05
08:45
RADULOVIĆ PREVOZ8.5€
PljevljaDanilovgrad12:00
15:46
STANIŠIĆ DOO NIKŠIĆ9€
PljevljaNikšić12:00
15:13
STANIŠIĆ DOO NIKŠIĆ7.5€
PljevljaCetinje12:05
16:40
VOT TURIST12.5€
PljevljaKolašin12:05
14:20
VOT TURIST8.5€
PljevljaBudva12:05
17:17
VOT TURIST14.5€
PljevljaMojkovac12:05
13:45
VOT TURIST7.5€
PljevljaNovi Sad12:45
21:20
VOT TURIST22€
PljevljaVrbas12:45
22:15
VOT TURIST24€
PljevljaUžice12:45
16:00
VOT TURIST13€
PljevljaUžice16:00
19:15
MARKO TURS13€
PolazišteOdredišteVreme polaskaVreme dolaskaPrevoznikCena
PljevljaGornji Milanovac00:00
05:30
MARKO TURS14.5€
PljevljaBar03:45
08:40
PLJEVLJA EKSPRES13.5€
PljevljaKolašin03:45
06:06
PLJEVLJA EKSPRES7€
PljevljaBudva12:05
17:17
VOT TURIST14.5€
PljevljaKolašin12:05
14:20
VOT TURIST8.5€
PljevljaVrbas12:45
22:15
BANBUS DOO OBRENOVAC24€
PljevljaKula12:45
22:25
BANBUS DOO OBRENOVAC25€
PljevljaGornji Milanovac12:45
17:40
BANBUS DOO OBRENOVAC15€
PljevljaGornji Milanovac16:00
21:00
MARKO TURS14.5€
PolazišteOdredišteVreme polaskaVreme dolaskaPrevoznikCena
PljevljaČačak00:00
05:00
MARKO TURS14.5€
PljevljaBelgrade00:00
07:45
MARKO TURS19€
PljevljaPožega00:00
04:30
MARKO TURS13.5€
PljevljaBar03:45
08:40
PLJEVLJA EKSPRES13.5€
PljevljaPodgorica03:45
07:35
PLJEVLJA EKSPRES9.5€
PljevljaPodgorica04:30
08:20
PLJEVLJA EKSPRES8.5€
PljevljaPodgorica06:15
09:45
STANIŠIĆ DOO NIKŠIĆ9.5€
PljevljaPodgorica07:20
11:15
RADULOVIĆ PREVOZ9.5€
PljevljaPodgorica10:45
14:56
RADULOVIĆ PREVOZ9.5€
PljevljaDanilovgrad12:00
15:46
STANIŠIĆ DOO NIKŠIĆ9€
PljevljaPodgorica12:00
16:12
STANIŠIĆ DOO NIKŠIĆ9.5€
PljevljaPodgorica12:05
15:59
VOT TURIST10.5€
PljevljaBudva12:05
17:17
VOT TURIST14.5€
PljevljaČačak12:45
17:15
VOT TURIST15.5€
PljevljaBelgrade12:45
20:00
VOT TURIST19€
PljevljaPožega12:45
16:25
VOT TURIST13.5€
PljevljaPodgorica14:14
18:14
STANIŠIĆ DOO NIKŠIĆ9.5€
PljevljaPodgorica15:23
19:30
RADULOVIĆ PREVOZ9.5€
PljevljaČačak16:00
20:30
MARKO TURS14.5€
PljevljaBelgrade16:00
23:35
MARKO TURS19€
PljevljaPožega16:00
19:45
MARKO TURS13.5€
PolazišteOdredišteVreme polaskaVreme dolaskaPrevoznikCena
PljevljaČačak00:00
05:00
MARKO TURS14.5€
PljevljaBelgrade00:00
07:45
MARKO TURS19€
PljevljaPožega00:00
04:30
MARKO TURS13.5€
PljevljaPodgorica03:45
07:35
PLJEVLJA EKSPRES9.5€
PljevljaVidrovan04:15
06:34
BOŽUR8€
PljevljaPodgorica04:30
08:20
PLJEVLJA EKSPRES8.5€
PljevljaVidrovan04:30
06:50
PLJEVLJA EKSPRES7.5€
PljevljaPodgorica06:15
09:45
STANIŠIĆ DOO NIKŠIĆ9.5€
PljevljaVidrovan06:15
08:31
STANIŠIĆ DOO NIKŠIĆ7.5€
PljevljaVidrovan07:20
09:58
RADULOVIĆ PREVOZ7.5€
PljevljaPodgorica07:20
11:15
RADULOVIĆ PREVOZ9.5€
PljevljaVidrovan10:45
13:22
RADULOVIĆ PREVOZ7.5€
PljevljaPodgorica10:45
14:56
RADULOVIĆ PREVOZ9.5€
PljevljaPodgorica12:00
16:12
STANIŠIĆ DOO NIKŠIĆ9.5€
PljevljaVidrovan12:00
14:50
STANIŠIĆ DOO NIKŠIĆ7.5€
PljevljaBudva12:05
17:17
VOT TURIST14.5€
PljevljaPodgorica12:05
15:59
VOT TURIST10.5€
PljevljaTivat12:05
17:50
VOT TURIST15.5€
PljevljaPožega12:45
16:25
BANBUS DOO OBRENOVAC11€
PljevljaKula12:45
22:25
BANBUS DOO OBRENOVAC25€
PljevljaBelgrade12:45
20:00
BANBUS DOO OBRENOVAC19€
PljevljaČačak12:45
17:15
BANBUS DOO OBRENOVAC13€
PljevljaPodgorica14:14
18:14
STANIŠIĆ DOO NIKŠIĆ9.5€
PljevljaVidrovan14:14
16:54
STANIŠIĆ DOO NIKŠIĆ7.5€
PljevljaPodgorica15:23
19:30
RADULOVIĆ PREVOZ9.5€
PljevljaVidrovan15:23
18:07
RADULOVIĆ PREVOZ7.5€
PljevljaPožega16:00
19:45
MARKO TURS13.5€
PljevljaČačak16:00
20:30
MARKO TURS14.5€
PljevljaBelgrade16:00
23:35
MARKO TURS19€
PolazišteOdredišteVreme polaskaVreme dolaskaPrevoznikCena
PljevljaNova Varoš00:00
02:00
MARKO TURS9.5€
PljevljaKolašin03:45
06:06
PLJEVLJA EKSPRES7€
PljevljaKolašin12:05
14:20
VOT TURIST8.5€
PljevljaNovi Sad12:45
21:20
VOT TURIST22€
PljevljaNova Varoš12:45
14:05
VOT TURIST8€
PljevljaNova Varoš16:00
17:40
MARKO TURS9.5€
rs
Ostavi komentar
Registrujte se i otvoriće
vam se sve mogućnosti sajta!

Sviđa se stranica. Podeli sa prijateljima

Ostavi komentar
Registrujte se i otvoriće
vam se sve mogućnosti sajta!
Takođe pogledajte

Još više objekata i mjesta u Crnoj Gori u istoj kategoriji

Вы начали регистрироваться через соц сеть
1
Notifi_Close
Notifi_ON
Notifi_OFF
SAVETI NA SAITU
1
(Off)
Feedback
POVRATNA INFORMACIJA