Autobuska stanica Sutomore

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Sutomore
Autobuska stanica u gradu Sutomora je prilično sporazum. Iz ove stanice autobusa polazak za mnoge duge staze destinacija.

 

Našli ste grešku na sajtu. Obeležite tekst i pritisnite Ctrl + Enter


PolazišteOdredišteVreme polaskaVreme dolaskaPrevoznikCena
SutomoreBar00:18
00:30
MAGIC LINE-
SutomoreBudva01:27
02:25
MAGIC LINE-
SutomoreUlcinj03:15
04:00
EURO ŠUNTIĆ3€
SutomoreBar03:15
03:30
EURO ŠUNTIĆ2€
SutomoreBudva05:58
06:53
JADRAN MONTENEGRO3.5€
SutomoreKotor05:58
07:31
JADRAN MONTENEGRO6€
SutomorePodgorica06:40
07:35
ZEJDIN3€
SutomoreDubrovnik06:45
10:45
BOŽUR19.5€
SutomoreBudva07:20
08:00
ZEJDIN3€
SutomoreHerceg Novi07:20
09:36
ZEJDIN7.5€
SutomoreKotor07:20
08:44
ZEJDIN5€
SutomoreBar07:55
08:10
LALATOVIC TRAVEL1.5€
SutomoreBudva07:56
08:33
DAN TOURS PEROVIĆ3.5€
SutomoreHerceg Novi08:15
10:45
ZEJDIN7.5€
SutomoreBudva08:15
09:00
ZEJDIN3€
SutomoreKotor08:15
09:45
ZEJDIN4.5€
SutomoreBar08:23
08:40
PLJEVLJA EKSPRES1€
SutomoreAleksinac08:30
19:00
NIŠ EKSPRES-
SutomoreNiš08:30
19:30
NIŠ EKSPRES-
SutomoreUlcinj08:46
09:49
MAGIC LINE-
SutomoreBar08:46
09:07
MAGIC LINE-
SutomoreBar08:54
09:05
KRIVOKAPIĆ TURS1.5€
SutomoreBar08:56
09:12
MAGIC LINE-
SutomorePodgorica09:00
09:50
ZEJDIN3€
SutomoreBar09:22
09:38
DAN TOURS PEROVIĆ1.5€
SutomoreBudva09:30
10:20
STEVAN TURS3.5€
SutomoreBar09:40
09:58
DAN TOURS PEROVIĆ1.5€
SutomoreUlcinj09:45
10:42
LALATOVIC TRAVEL4€
SutomoreBar09:45
10:13
LALATOVIC TRAVEL1.5€
SutomoreČačak09:55
17:45
NIŠ EKSPRES-
SutomorePrijepolje09:55
14:40
NIŠ EKSPRES-
SutomoreBudva09:57
10:35
LALATOVIC TRAVEL3.5€
SutomoreBudva10:20
11:06
MAGIC LINE-
SutomorePljevlja10:25
15:06
PLJEVLJA EKSPRES10.5€
SutomoreMojkovac10:25
13:22
PLJEVLJA EKSPRES7.5€
SutomorePodgorica10:25
11:30
PLJEVLJA EKSPRES3€
SutomoreBar10:30
11:16
KRIVOKAPIĆ TURS1€
SutomoreUlcinj10:30
11:45
KRIVOKAPIĆ TURS3€
SutomoreBudva10:46
11:32
DAN TOURS PEROVIĆ3.5€
SutomoreBar10:48
11:00
ZEJDIN-
SutomoreUlcinj10:48
11:35
ZEJDIN3€
SutomoreBudva10:58
11:50
DAN TOURS PEROVIĆ3.5€
SutomoreBar11:15
11:30
KRIVOKAPIĆ TURS1€
SutomoreBudva11:28
12:26
MAGIC LINE-
SutomoreHerceg Novi11:29
14:20
KRIVOKAPIĆ TURS8€
SutomoreKotor11:29
13:08
KRIVOKAPIĆ TURS6.5€
SutomoreBar11:48
12:08
ZEJDIN-
SutomoreUlcinj11:48
12:50
ZEJDIN3€
SutomoreBar11:55
12:10
LALATOVIC TRAVEL1.5€
SutomoreBar12:13
12:30
STEVAN TURS1€
SutomoreBudva12:30
13:25
LALATOVIC TRAVEL3.5€
SutomoreBar12:37
12:50
JADRAN MONTENEGRO1.5€
SutomorePodgorica12:50
13:50
ZEJDIN3€
SutomoreKotor13:01
14:50
ALBA TOURS6€
SutomoreBudva13:01
14:00
ALBA TOURS4€
SutomoreBar13:03
13:18
DAN TOURS PEROVIĆ1.5€
SutomoreBar13:20
13:31
ZEJDIN1€
SutomoreBudva13:34
14:24
ALBA TOURS3.5€
SutomoreBar13:45
14:00
ZEJDIN1€
SutomoreUlcinj13:45
14:30
ZEJDIN3€
SutomoreBudva14:00
14:40
DAN TOURS PEROVIĆ3.5€
SutomoreBar14:15
14:30
NIKŠIĆ PREVOZ-
SutomoreUlcinj14:15
15:00
NIKŠIĆ PREVOZ-
SutomoreBudva14:39
15:40
JADRAN MONTENEGRO3.5€
SutomoreBudva14:50
15:44
KRIVOKAPIĆ TURS3.5€
SutomoreHerceg Novi14:50
17:37
KRIVOKAPIĆ TURS8€
SutomoreKotor14:50
16:45
KRIVOKAPIĆ TURS6.5€
SutomoreLeskovac15:05
03:30
BOŽUR25€
SutomoreKraljevo15:05
23:10
BOŽUR17€
SutomoreBar15:07
15:19
EXPRESS TOURS1€
SutomoreUlcinj15:07
15:55
EXPRESS TOURS3.5€
SutomoreBar15:10
15:25
AUTOPREVOZ ZATON1.5€
SutomoreBudva15:17
16:28
LALATOVIC TRAVEL3.5€
SutomoreBar15:41
15:52
DAN TOURS PEROVIĆ1.5€
SutomorePodgorica15:57
18:15
NIKŠIĆ PREVOZ-
SutomoreBudva15:57
16:35
NIKŠIĆ PREVOZ-
SutomoreBar15:58
16:10
LALATOVIC TRAVEL1.5€
SutomoreBudva16:05
17:00
DAN TOURS PEROVIĆ3.5€
SutomoreBar16:10
16:25
ZEJDIN-
SutomoreUlcinj16:10
17:00
ZEJDIN3€
SutomoreBudva16:34
17:25
JADRAN MONTENEGRO3.5€
SutomoreBar16:45
17:00
ALBA TOURS1€
SutomoreBudva16:51
18:00
KRIVOKAPIĆ TURS3.5€
SutomoreHerceg Novi16:51
19:45
KRIVOKAPIĆ TURS8€
SutomoreKotor16:51
18:42
KRIVOKAPIĆ TURS6.5€
SutomoreUlcinj17:14
18:07
ALBA TOURS3.5€
SutomoreBar17:14
17:25
ALBA TOURS1€
SutomorePodgorica17:19
18:14
EXPRESS TOURS3€
SutomoreUlcinj17:40
18:30
NIKŠIĆ PREVOZ-
SutomoreBar17:40
17:57
NIKŠIĆ PREVOZ-
SutomoreBajina Bašta17:50
01:00
DUGA21€
SutomoreBudva17:59
18:44
AUTOPREVOZ ZATON3.5€
SutomoreKotor17:59
19:30
AUTOPREVOZ ZATON5€
SutomoreHerceg Novi17:59
20:30
AUTOPREVOZ ZATON7.5€
SutomorePodgorica18:10
19:05
ZEJDIN3€
SutomoreUlcinj18:22
19:14
MS TOURS3.5€
SutomoreBar18:22
18:37
JADRAN MONTENEGRO1.5€
SutomoreBar18:22
18:38
MS TOURS1€
SutomoreBar18:45
19:00
DAN TOURS PEROVIĆ1.5€
SutomoreBudva18:51
19:30
LALATOVIC TRAVEL3.5€
SutomoreBar18:55
19:10
MONTENEGRO PREVOZ PEJOVIĆ DOO PODGORICA1€
SutomoreUlcinj18:55
19:45
MONTENEGRO PREVOZ PEJOVIĆ DOO PODGORICA3€
SutomoreNiš18:55
05:50
DANGRAD PREVOZ 23€
SutomoreMojkovac19:00
21:35
EURO ŠUNTIĆ7.5€
SutomoreBerane19:00
22:45
EURO ŠUNTIĆ10.5€
SutomoreBijelo Polje19:00
22:10
EURO ŠUNTIĆ9.5€
SutomorePodgorica19:00
19:50
EURO ŠUNTIĆ3€
SutomoreMrčajevci19:15
05:55
JADRAN LINE-
SutomorePrijepolje19:15
01:40
JADRAN LINE14€
SutomorePožega19:15
04:40
JADRAN LINE-
SutomoreČačak19:15
05:35
JADRAN LINE-
SutomoreLeskovac19:40
07:45
BOŽUR25€
SutomoreBudva19:42
20:39
JADRAN MONTENEGRO3.5€
SutomoreKotor19:42
21:15
JADRAN MONTENEGRO5.5€
SutomorePrijepolje19:50
00:40
BOŽUR15€
SutomoreVrbas19:50
09:20
BOŽUR26€
SutomorePožega19:50
03:25
BOŽUR19€
SutomoreBačka Topola19:50
10:20
BOŽUR30€
SutomoreKula19:50
10:00
BOŽUR28.5€
SutomoreČačak19:50
03:50
BOŽUR19€
SutomoreBar19:55
20:08
LALATOVIC TRAVEL1€
SutomoreUlcinj19:55
20:37
LALATOVIC TRAVEL4€
SutomoreBudva20:00
20:51
JADRAN MONTENEGRO3.5€
SutomoreBajina Bašta20:05
03:25
MONTENEGRO PUTNIK-
SutomoreBar20:11
20:24
BOŽUR1€
SutomoreKraljevo20:11
06:05
BOŽUR21€
SutomorePrijepolje20:20
00:50
LALATOVIC TRAVEL13.5€
SutomorePožega20:20
03:55
LALATOVIC TRAVEL17€
SutomoreČačak20:20
04:50
LALATOVIC TRAVEL18.5€
SutomoreBudva20:25
21:20
NIKŠIĆ PREVOZ-
SutomoreKotor20:25
21:59
NIKŠIĆ PREVOZ-
SutomoreHerceg Novi20:25
22:54
NIKŠIĆ PREVOZ-
SutomoreBar20:37
20:48
LALATOVIC TRAVEL1.5€
SutomoreUlcinj20:43
21:25
ZEJDIN3€
SutomoreBar20:43
20:55
ZEJDIN-
SutomorePrijepolje20:45
01:55
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK17€
SutomorePožega20:45
04:15
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK20€
SutomoreNiš20:45
06:30
ROYAL TRAVEL23€
SutomoreČačak20:45
05:05
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK24€
SutomorePodgorica20:55
21:55
MONTENEGRO PREVOZ PEJOVIĆ DOO PODGORICA3€
SutomoreBudva21:00
21:55
DAN TOURS PEROVIĆ3.5€
SutomoreNiš21:20
08:05
LASTA MONTENEGRO23.5€
SutomorePodgorica21:20
22:16
MS TOURS3.5€
SutomoreBudva21:28
22:12
LALATOVIC TRAVEL3.5€
SutomoreUlcinj21:42
22:28
JADRAN MONTENEGRO3€
SutomoreBar21:42
21:53
JADRAN MONTENEGRO2€
SutomoreKotor21:56
23:17
LALATOVIC TRAVEL5.5€
SutomoreBudva21:56
22:45
LALATOVIC TRAVEL3.5€
SutomoreBar22:07
22:18
JADRAN MONTENEGRO1.5€
SutomoreBudva22:25
23:20
BOŽUR3.5€
SutomoreHerceg Novi22:25
00:40
BOŽUR7.5€
SutomoreBar22:36
22:49
JADRAN MONTENEGRO2€
SutomoreUlcinj22:36
23:24
JADRAN MONTENEGRO3€
SutomorePrijepolje23:30
04:20
BANBUS DOO OBRENOVAC13€
SutomoreČačak23:30
08:00
BANBUS DOO OBRENOVAC18€
PolazišteOdredišteVreme polaskaVreme dolaskaPrevoznikCena
SutomoreBar00:18
00:30
MAGIC LINE-
SutomoreBar03:15
03:30
EURO ŠUNTIĆ2€
SutomorePodgorica06:40
07:35
ZEJDIN3€
SutomoreDubrovnik06:45
10:45
BOŽUR19.5€
SutomoreBar07:55
08:10
LALATOVIC TRAVEL1.5€
SutomoreBar08:23
08:40
PLJEVLJA EKSPRES1€
SutomoreBar08:46
09:07
MAGIC LINE-
SutomoreBar08:54
09:05
KRIVOKAPIĆ TURS1.5€
SutomoreBar08:56
09:12
MAGIC LINE-
SutomorePodgorica09:00
09:50
ZEJDIN3€
SutomoreBar09:22
09:38
DAN TOURS PEROVIĆ1.5€
SutomoreBar09:40
09:58
DAN TOURS PEROVIĆ1.5€
SutomoreBar09:45
10:13
LALATOVIC TRAVEL1.5€
SutomorePodgorica10:25
11:30
PLJEVLJA EKSPRES3€
SutomoreMojkovac10:25
13:22
PLJEVLJA EKSPRES7.5€
SutomoreBar10:30
11:16
KRIVOKAPIĆ TURS1€
SutomoreBar10:48
11:00
ZEJDIN-
SutomoreBar11:15
11:30
KRIVOKAPIĆ TURS1€
SutomoreBar11:48
12:08
ZEJDIN-
SutomoreBar11:55
12:10
LALATOVIC TRAVEL1.5€
SutomoreBar12:13
12:30
STEVAN TURS1€
SutomoreBar12:37
12:50
JADRAN MONTENEGRO1.5€
SutomorePodgorica12:50
13:50
ZEJDIN3€
SutomoreBar13:03
13:18
DAN TOURS PEROVIĆ1.5€
SutomoreBar13:20
13:31
ZEJDIN1€
SutomoreBar13:45
14:00
ZEJDIN1€
SutomoreBar14:15
14:30
NIKŠIĆ PREVOZ-
SutomoreBar15:07
15:19
EXPRESS TOURS1€
SutomoreBar15:10
15:25
AUTOPREVOZ ZATON1.5€
SutomoreKraljevo15:15
23:10
KANIS17€
SutomoreBar15:41
15:52
DAN TOURS PEROVIĆ1.5€
SutomorePodgorica15:57
18:15
NIKŠIĆ PREVOZ-
SutomoreBar15:58
16:10
LALATOVIC TRAVEL1.5€
SutomoreBar16:10
16:25
ZEJDIN-
SutomoreBar16:45
17:00
ALBA TOURS1€
SutomoreKraljevo17:06
01:25
BOŽUR17€
SutomoreBar17:14
17:25
ALBA TOURS1€
SutomorePodgorica17:19
18:14
EXPRESS TOURS3€
SutomoreBar17:40
17:57
NIKŠIĆ PREVOZ-
SutomorePodgorica18:10
19:05
ZEJDIN3€
SutomoreBar18:22
18:37
JADRAN MONTENEGRO1.5€
SutomoreBar18:22
18:38
MS TOURS1€
SutomoreBar18:45
19:00
DAN TOURS PEROVIĆ1.5€
SutomoreBar18:55
19:10
MONTENEGRO PREVOZ PEJOVIĆ DOO PODGORICA1€
SutomorePodgorica19:00
19:50
EURO ŠUNTIĆ3€
SutomoreMojkovac19:00
21:35
EURO ŠUNTIĆ7.5€
SutomorePrijepolje19:15
01:40
JADRAN LINE17€
SutomoreBar19:55
20:08
LALATOVIC TRAVEL1€
SutomoreGornji Milanovac19:55
04:20
JADRAN EKSPRES SUBOTICA26€
SutomoreBar20:11
20:24
BOŽUR1€
SutomoreKraljevo20:11
06:05
JUGOPREVOZ - VELIKA PLANA-
SutomorePrijepolje20:20
00:50
LALATOVIC TRAVEL13.5€
SutomoreGornji Milanovac20:20
05:20
LALATOVIC TRAVEL19.5€
SutomoreBar20:37
20:48
LALATOVIC TRAVEL1.5€
SutomoreBar20:43
20:55
ZEJDIN-
SutomorePrijepolje20:45
01:55
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK17€
SutomoreGornji Milanovac20:45
05:30
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK21€
SutomorePodgorica20:55
21:55
MONTENEGRO PREVOZ PEJOVIĆ DOO PODGORICA3€
SutomorePodgorica21:20
22:16
MS TOURS3.5€
SutomoreBar21:42
21:53
JADRAN MONTENEGRO2€
SutomoreBar22:07
22:18
JADRAN MONTENEGRO1.5€
SutomoreBar22:36
22:49
JADRAN MONTENEGRO2€
SutomoreGornji Milanovac23:10
08:30
BOŽUR19€
SutomorePrijepolje23:10
04:20
BOŽUR13€
PolazišteOdredišteVreme polaskaVreme dolaskaPrevoznikCena
SutomoreNovi Sad00:00
11:00
FENIKS GIZ BIJELO POLJE-
SutomoreBudva01:27
02:25
MAGIC LINE-
SutomoreBudva05:58
06:53
JADRAN MONTENEGRO3.5€
SutomoreDubrovnik06:45
10:45
BOŽUR19.5€
SutomoreHerceg Novi07:20
09:36
ZEJDIN7.5€
SutomoreBudva07:20
08:00
ZEJDIN3€
SutomoreBudva07:56
08:33
DAN TOURS PEROVIĆ3.5€
SutomoreBudva08:15
09:00
ZEJDIN3€
SutomoreHerceg Novi08:15
10:45
ZEJDIN7.5€
SutomoreAleksinac08:30
19:00
NIŠ EKSPRES-
SutomoreRaška08:30
15:15
NIŠ EKSPRES-
SutomoreTrstenik08:30
17:25
NIŠ EKSPRES-
SutomoreBudva09:30
10:20
STEVAN TURS3.5€
SutomoreGornji Milanovac09:55
18:15
NIŠ EKSPRES-
SutomoreNovi Sad09:55
21:45
NIŠ EKSPRES-
SutomoreBudva09:57
10:35
LALATOVIC TRAVEL3.5€
SutomoreBudva10:20
11:06
MAGIC LINE-
SutomoreKolašin10:25
12:44
PLJEVLJA EKSPRES7.5€
SutomoreMojkovac10:25
13:22
PLJEVLJA EKSPRES7.5€
SutomoreBudva10:46
11:32
DAN TOURS PEROVIĆ3.5€
SutomoreBudva10:58
11:50
DAN TOURS PEROVIĆ3.5€
SutomoreBudva11:28
12:26
MAGIC LINE-
SutomoreHerceg Novi11:29
14:20
KRIVOKAPIĆ TURS8€
SutomoreTivat11:29
12:45
KRIVOKAPIĆ TURS6€
SutomoreBudva12:30
13:25
LALATOVIC TRAVEL3.5€
SutomoreTivat13:01
14:30
ALBA TOURS5.5€
SutomoreBudva13:01
14:00
ALBA TOURS4€
SutomoreBudva13:34
14:24
ALBA TOURS3.5€
SutomoreBudva14:00
14:40
DAN TOURS PEROVIĆ3.5€
SutomoreBudva14:39
15:40
JADRAN MONTENEGRO3.5€
SutomoreTivat14:50
16:15
KRIVOKAPIĆ TURS6€
SutomoreBudva14:50
15:44
KRIVOKAPIĆ TURS3.5€
SutomoreHerceg Novi14:50
17:37
KRIVOKAPIĆ TURS8€
SutomoreRaška15:05
22:10
BOŽUR16€
SutomoreTrstenik15:05
23:55
BOŽUR19.5€
SutomoreBudva15:17
16:28
LALATOVIC TRAVEL3.5€
SutomoreBudva15:57
16:35
NIKŠIĆ PREVOZ-
SutomoreBudva16:05
17:00
DAN TOURS PEROVIĆ3.5€
SutomoreBudva16:34
17:25
JADRAN MONTENEGRO3.5€
SutomoreTivat16:51
18:30
KRIVOKAPIĆ TURS6€
SutomoreHerceg Novi16:51
19:45
KRIVOKAPIĆ TURS8€
SutomoreBudva16:51
18:00
KRIVOKAPIĆ TURS3.5€
SutomoreŠabac17:50
04:00
DUGA24.5€
SutomoreTivat17:59
19:15
AUTOPREVOZ ZATON4.5€
SutomoreHerceg Novi17:59
20:30
AUTOPREVOZ ZATON7.5€
SutomoreBudva17:59
18:44
AUTOPREVOZ ZATON3.5€
SutomoreBudva18:51
19:30
LALATOVIC TRAVEL3.5€
SutomoreMojkovac19:00
21:35
EURO ŠUNTIĆ7.5€
SutomoreBijelo Polje19:00
22:10
EURO ŠUNTIĆ9.5€
SutomoreTopola19:15
08:00
JADRAN LINE-
SutomoreKragujevac19:15
06:55
JADRAN LINE-
SutomoreBudva19:42
20:39
JADRAN MONTENEGRO3.5€
SutomoreGornji Milanovac19:50
04:20
BOŽUR20€
SutomoreKula19:50
10:00
BOŽUR28.5€
SutomoreNovi Sad19:50
08:20
BOŽUR25€
SutomoreBudva20:00
20:51
JADRAN MONTENEGRO3.5€
SutomoreRuma20:05
07:20
MONTENEGRO PUTNIK-
SutomoreKragujevac20:11
07:20
BOŽUR21€
SutomoreRaška20:11
05:05
BOŽUR18€
SutomoreGornji Milanovac20:20
05:20
LALATOVIC TRAVEL19.5€
SutomoreKragujevac20:20
06:00
JADRAN LINE16€
SutomoreBudva20:25
21:20
NIKŠIĆ PREVOZ-
SutomoreHerceg Novi20:25
22:54
NIKŠIĆ PREVOZ-
SutomoreGornji Milanovac20:45
05:30
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK21€
SutomoreRaška20:45
03:30
ROYAL TRAVEL15€
SutomoreBudva21:00
21:55
DAN TOURS PEROVIĆ3.5€
SutomoreBudva21:28
22:12
LALATOVIC TRAVEL3.5€
SutomoreBudva21:56
22:45
LALATOVIC TRAVEL3.5€
SutomoreAranđelovac21:56
05:50
LASTA MONTENEGRO23.5€
SutomoreTopola21:56
05:35
LASTA MONTENEGRO23.5€
SutomoreHerceg Novi22:25
00:40
BOŽUR7.5€
SutomoreTivat22:25
23:50
BOŽUR5€
SutomoreBudva22:25
23:20
BOŽUR3.5€
SutomoreKragujevac22:35
05:20
LASTA MONTENEGRO22.5€
SutomoreGornji Milanovac23:30
08:30
BANBUS DOO OBRENOVAC19€
PolazišteOdredišteVreme polaskaVreme dolaskaPrevoznikCena
SutomoreNovi Sad00:00
11:00
FENIKS GIZ-
SutomoreUlcinj03:15
04:00
EURO ŠUNTIĆ3€
SutomoreKotor05:58
07:31
JADRAN MONTENEGRO6€
SutomoreDubrovnik06:45
10:45
BOŽUR19.5€
SutomoreKotor07:20
08:44
ZEJDIN5€
SutomoreKotor08:15
09:45
ZEJDIN4.5€
SutomoreNovi Sad08:25
20:15
DUGA27€
SutomoreLjubovija08:25
16:30
DUGA22€
SutomoreUlcinj08:46
09:49
MAGIC LINE-
SutomoreUlcinj09:45
10:42
LALATOVIC TRAVEL4€
SutomorePljevlja10:25
15:06
PLJEVLJA EKSPRES10.5€
SutomoreUlcinj10:30
11:45
KRIVOKAPIĆ TURS3€
SutomoreUlcinj10:48
11:35
ZEJDIN3€
SutomoreKotor11:29
13:08
KRIVOKAPIĆ TURS6.5€
SutomoreUlcinj11:48
12:50
ZEJDIN3€
SutomoreKotor13:01
14:50
ALBA TOURS6€
SutomoreUlcinj13:45
14:30
ZEJDIN3€
SutomoreUlcinj14:15
15:00
NIKŠIĆ PREVOZ-
SutomoreKotor14:50
16:45
KRIVOKAPIĆ TURS6.5€
SutomoreUlcinj15:07
15:55
EXPRESS TOURS3.5€
SutomoreKraljevo15:15
23:10
KANIS17€
SutomoreUlcinj16:10
17:00
ZEJDIN3€
SutomoreSkopje16:45
00:35
OZLEM26.5€
SutomoreKotor16:51
18:42
KRIVOKAPIĆ TURS6.5€
SutomoreKraljevo17:06
01:25
BOŽUR17€
SutomoreUlcinj17:14
18:07
ALBA TOURS3.5€
SutomoreUlcinj17:40
18:30
NIKŠIĆ PREVOZ-
SutomoreLjubovija17:50
01:45
MONTENEGRO PUTNIK-
SutomoreKotor17:59
19:30
AUTOPREVOZ ZATON5€
SutomoreUlcinj18:22
19:14
MS TOURS3.5€
SutomoreUlcinj18:55
19:45
MONTENEGRO PREVOZ PEJOVIĆ DOO PODGORICA3€
SutomoreUžice19:15
04:25
JADRAN LINE19€
SutomorePožega19:15
04:40
JADRAN LINE20€
SutomoreKotor19:42
21:15
JADRAN MONTENEGRO5.5€
SutomoreUžice19:55
03:00
JADRAN EKSPRES SUBOTICA19€
SutomoreUlcinj19:55
20:37
LALATOVIC TRAVEL4€
SutomoreSubotica19:55
10:40
JADRAN EKSPRES SUBOTICA33€
SutomoreNovi Sad19:55
08:20
JADRAN EKSPRES SUBOTICA25€
SutomoreLjubovija20:05
04:25
SIRMIUMBUS - SREMSKA MITROVICA-
SutomoreKraljevo20:11
06:05
JUGOPREVOZ - VELIKA PLANA-
SutomorePožega20:20
03:55
LALATOVIC TRAVEL17€
SutomoreUžice20:20
03:30
LALATOVIC TRAVEL16.5€
SutomoreKotor20:25
21:59
NIKŠIĆ PREVOZ-
SutomoreUlcinj20:43
21:25
ZEJDIN3€
SutomorePožega20:45
04:15
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK20€
SutomoreUžice20:45
03:35
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK19€
SutomoreUlcinj21:42
22:28
JADRAN MONTENEGRO3€
SutomoreKotor21:56
23:17
LALATOVIC TRAVEL5.5€
SutomoreUlcinj22:36
23:24
JADRAN MONTENEGRO3€
SutomoreUžice23:10
06:45
BOŽUR16€
SutomorePožega23:10
07:20
BOŽUR17€
PolazišteOdredišteVreme polaskaVreme dolaskaPrevoznikCena
SutomoreNovi Sad00:00
11:00
FENIKS GIZ BIJELO POLJE-
SutomoreBar00:18
00:30
MAGIC LINE-
SutomoreBar03:15
03:30
EURO ŠUNTIĆ2€
SutomoreKotor05:58
07:31
JADRAN MONTENEGRO6€
SutomoreDubrovnik06:45
10:45
BOŽUR19.5€
SutomoreKotor07:20
08:44
ZEJDIN5€
SutomoreHerceg Novi07:20
09:36
ZEJDIN7.5€
SutomoreBar07:55
08:10
LALATOVIC TRAVEL1.5€
SutomoreKotor08:15
09:45
ZEJDIN4.5€
SutomoreHerceg Novi08:15
10:45
ZEJDIN7.5€
SutomoreBar08:23
08:40
PLJEVLJA EKSPRES1€
SutomoreAleksinac08:30
19:00
NIŠ EKSPRES-
SutomoreKruševac08:30
18:00
NIŠ EKSPRES-
SutomoreRaška08:30
15:15
NIŠ EKSPRES-
SutomoreRažanj08:30
18:35
NIŠ EKSPRES-
SutomoreBar08:46
09:07
MAGIC LINE-
SutomoreBar08:54
09:05
KRIVOKAPIĆ TURS1.5€
SutomoreBar08:56
09:12
MAGIC LINE-
SutomoreBar09:22
09:38
DAN TOURS PEROVIĆ1.5€
SutomoreBar09:40
09:58
DAN TOURS PEROVIĆ1.5€
SutomoreBar09:45
10:13
LALATOVIC TRAVEL1.5€
SutomoreBelgrade09:55
20:30
NIŠ EKSPRES-
SutomoreNovi Sad09:55
21:45
NIŠ EKSPRES-
SutomoreKolašin10:25
12:44
PLJEVLJA EKSPRES7.5€
SutomoreBar10:30
11:16
KRIVOKAPIĆ TURS1€
SutomoreBar10:48
11:00
ZEJDIN-
SutomoreBar11:15
11:30
KRIVOKAPIĆ TURS1€
SutomoreKotor11:29
13:08
KRIVOKAPIĆ TURS6.5€
SutomoreHerceg Novi11:29
14:20
KRIVOKAPIĆ TURS8€
SutomoreBar11:48
12:08
ZEJDIN-
SutomoreBar11:55
12:10
LALATOVIC TRAVEL1.5€
SutomoreBar12:13
12:30
STEVAN TURS1€
SutomoreBar12:37
12:50
JADRAN MONTENEGRO1.5€
SutomoreKotor13:01
14:50
ALBA TOURS6€
SutomoreBar13:03
13:18
DAN TOURS PEROVIĆ1.5€
SutomoreBar13:20
13:31
ZEJDIN1€
SutomoreBar13:45
14:00
ZEJDIN1€
SutomoreBar14:15
14:30
NIKŠIĆ PREVOZ-
SutomoreHerceg Novi14:50
17:37
KRIVOKAPIĆ TURS8€
SutomoreKotor14:50
16:45
KRIVOKAPIĆ TURS6.5€
SutomoreLeskovac15:05
03:30
BOŽUR25€
SutomoreKruševac15:05
01:00
BOŽUR20€
SutomoreRaška15:05
22:10
BOŽUR16€
SutomoreBar15:07
15:19
EXPRESS TOURS1€
SutomoreBar15:10
15:25
AUTOPREVOZ ZATON1.5€
SutomoreBar15:41
15:52
DAN TOURS PEROVIĆ1.5€
SutomoreBar15:58
16:10
LALATOVIC TRAVEL1.5€
SutomoreBar16:10
16:25
ZEJDIN-
SutomoreBar16:45
17:00
ALBA TOURS1€
SutomoreKotor16:51
18:42
KRIVOKAPIĆ TURS6.5€
SutomoreHerceg Novi16:51
19:45
KRIVOKAPIĆ TURS8€
SutomoreBar17:14
17:25
ALBA TOURS1€
SutomoreBar17:40
17:57
NIKŠIĆ PREVOZ-
SutomoreLjubovija17:50
01:45
DUGA22€
SutomoreHerceg Novi17:59
20:30
AUTOPREVOZ ZATON7.5€
SutomoreKotor17:59
19:30
AUTOPREVOZ ZATON5€
SutomoreBelgrade18:11
06:10
LASTA MONTENEGRO26€
SutomoreBar18:22
18:38
MS TOURS1€
SutomoreBar18:22
18:37
JADRAN MONTENEGRO1.5€
SutomoreBar18:45
19:00
DAN TOURS PEROVIĆ1.5€
SutomoreBar18:55
19:10
MONTENEGRO PREVOZ PEJOVIĆ DOO PODGORICA1€
SutomoreBerane19:00
22:45
EURO ŠUNTIĆ10.5€
SutomoreBijelo Polje19:00
22:10
EURO ŠUNTIĆ9.5€
SutomorePlav19:00
23:25
EURO ŠUNTIĆ14.5€
SutomoreMrčajevci19:15
05:55
JADRAN LINE-
SutomoreTopola19:15
08:00
JADRAN LINE-
SutomoreLeskovac19:40
07:45
BOŽUR25€
SutomoreKotor19:42
21:15
JADRAN MONTENEGRO5.5€
SutomoreBelgrade19:50
07:05
BOŽUR22€
SutomoreVrbas19:50
09:20
BOŽUR26€
SutomoreNovi Sad19:50
08:20
BOŽUR25€
SutomoreBar19:55
20:08
LALATOVIC TRAVEL1€
SutomoreLjubovija20:05
04:25
MONTENEGRO PUTNIK-
SutomoreBar20:11
20:24
BOŽUR1€
SutomoreRaška20:11
05:05
BOŽUR18€
SutomoreHerceg Novi20:25
22:54
NIKŠIĆ PREVOZ-
SutomoreKotor20:25
21:59
NIKŠIĆ PREVOZ-
SutomoreBar20:37
20:48
LALATOVIC TRAVEL1.5€
SutomoreBar20:43
20:55
ZEJDIN-
SutomoreRaška20:45
03:30
ROYAL TRAVEL15€
SutomoreBelgrade20:45
07:30
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK25€
SutomoreBelgrade20:46
06:30
LASTA MONTENEGRO26€
SutomoreBelgrade21:40
07:20
TRANS JUG OBRENOVAC24€
SutomoreBar21:42
21:53
JADRAN MONTENEGRO2€
SutomoreBelgrade21:46
09:00
LASTA MONTENEGRO26€
SutomoreBelgrade21:50
07:50
DRUM20€
SutomoreBelgrade21:56
07:25
LASTA MONTENEGRO26€
SutomoreKotor21:56
23:17
LALATOVIC TRAVEL5.5€
SutomoreTopola21:56
05:35
LASTA MONTENEGRO23.5€
SutomoreBar22:07
22:18
JADRAN MONTENEGRO1.5€
SutomoreHerceg Novi22:25
00:40
BOŽUR7.5€
SutomoreBar22:36
22:49
JADRAN MONTENEGRO2€
SutomoreBelgrade23:30
10:30
BANBUS DOO OBRENOVAC22€
PolazišteOdredišteVreme polaskaVreme dolaskaPrevoznikCena
SutomorePetrovac01:27
01:46
MAGIC LINE-
SutomoreUlcinj03:15
04:00
EURO ŠUNTIĆ3€
SutomoreKotor05:58
07:31
JADRAN MONTENEGRO6€
SutomorePetrovac05:58
06:14
JADRAN MONTENEGRO2€
SutomorePodgorica06:40
07:35
ZEJDIN3€
SutomoreDubrovnik06:45
10:45
BOŽUR19.5€
SutomoreKotor07:20
08:44
ZEJDIN5€
SutomorePetrovac07:20
07:35
ZEJDIN-
SutomoreHerceg Novi07:20
09:36
ZEJDIN7.5€
SutomorePetrovac07:56
08:11
DAN TOURS PEROVIĆ2€
SutomoreKotor08:15
09:45
ZEJDIN4.5€
SutomorePetrovac08:15
08:30
ZEJDIN2€
SutomoreHerceg Novi08:15
10:45
ZEJDIN7.5€
SutomoreBajina Bašta08:25
15:30
DUGA21€
SutomoreLoznica08:25
17:45
DUGA23€
SutomoreTrstenik08:30
17:25
JADRAN EKSPRES KOTOR22€
SutomoreKruševac08:30
18:00
JADRAN EKSPRES KOTOR23€
SutomoreNovi Pazar08:30
14:50
JADRAN EKSPRES KOTOR15€
SutomoreRaška08:30
15:15
JADRAN EKSPRES KOTOR15.5€
SutomoreUlcinj08:46
09:49
MAGIC LINE-
SutomorePodgorica09:00
09:50
ZEJDIN3€
SutomoreUlcinj09:45
10:42
LALATOVIC TRAVEL4€
SutomorePetrovac09:57
10:12
LALATOVIC TRAVEL2€
SutomorePetrovac10:20
10:42
MAGIC LINE-
SutomoreUlcinj10:30
11:45
KRIVOKAPIĆ TURS3€
SutomorePetrovac10:46
11:09
DAN TOURS PEROVIĆ2€
SutomoreUlcinj10:48
11:35
ZEJDIN3€
SutomorePetrovac10:58
11:13
DAN TOURS PEROVIĆ2€
SutomorePetrovac11:28
11:50
MAGIC LINE-
SutomoreKotor11:29
13:08
KRIVOKAPIĆ TURS6.5€
SutomoreHerceg Novi11:29
14:20
KRIVOKAPIĆ TURS8€
SutomoreUlcinj11:48
12:50
ZEJDIN3€
SutomorePetrovac12:30
12:55
LALATOVIC TRAVEL2€
SutomorePodgorica12:50
13:50
ZEJDIN3€
SutomoreKotor13:01
14:50
ALBA TOURS6€
SutomorePetrovac13:01
13:20
ALBA TOURS2€
SutomorePetrovac13:34
13:54
ALBA TOURS2€
SutomoreUlcinj13:45
14:30
ZEJDIN3€
SutomorePetrovac14:00
14:18
DAN TOURS PEROVIĆ2€
SutomorePetrovac14:39
14:57
JADRAN MONTENEGRO2€
SutomorePetrovac14:50
15:10
KRIVOKAPIĆ TURS2€
SutomoreHerceg Novi14:50
17:37
KRIVOKAPIĆ TURS8€
SutomoreKotor14:50
16:45
KRIVOKAPIĆ TURS6.5€
SutomoreKruševac15:15
01:00
KANIS18.5€
SutomoreNovi Pazar15:15
21:40
KANIS13€
SutomoreRaška15:15
22:10
KANIS16€
SutomorePetrovac15:17
15:32
LALATOVIC TRAVEL2€
SutomorePetrovac16:05
16:24
DAN TOURS PEROVIĆ2€
SutomoreUlcinj16:10
17:00
ZEJDIN3€
SutomorePetrovac16:34
16:52
JADRAN MONTENEGRO2€
SutomoreNovi Pazar16:41
23:40
KIMMEL18€
SutomoreNovi Pazar16:50
23:40
OZLEM-
SutomoreHerceg Novi16:51
19:45
KRIVOKAPIĆ TURS8€
SutomoreKotor16:51
18:42
KRIVOKAPIĆ TURS6.5€
SutomorePetrovac16:51
17:10
KRIVOKAPIĆ TURS2€
SutomoreKruševac17:06
03:15
BOŽUR20€
SutomoreRaška17:06
00:25
BOŽUR16€
SutomoreNovi Pazar17:06
23:55
BOŽUR13.5€
SutomoreUlcinj17:14
18:07
ALBA TOURS3.5€
SutomoreBajina Bašta17:50
01:00
MONTENEGRO PUTNIK-
SutomoreLoznica17:50
03:00
MONTENEGRO PUTNIK-
SutomoreHerceg Novi17:59
20:30
AUTOPREVOZ ZATON7.5€
SutomoreKotor17:59
19:30
AUTOPREVOZ ZATON5€
SutomorePetrovac17:59
18:14
AUTOPREVOZ ZATON1.5€
SutomorePodgorica18:10
19:05
ZEJDIN3€
SutomoreBelgrade18:11
06:10
LASTA MONTENEGRO26€
SutomorePetrovac18:51
19:06
LALATOVIC TRAVEL2€
SutomoreUlcinj18:55
19:45
MONTENEGRO PREVOZ PEJOVIĆ DOO PODGORICA3€
SutomorePodgorica19:00
19:50
EURO ŠUNTIĆ3€
SutomorePožega19:15
04:40
JADRAN LINE20€
SutomorePetrovac19:42
19:59
JADRAN MONTENEGRO2€
SutomoreKotor19:42
21:15
JADRAN MONTENEGRO5.5€
SutomoreUlcinj19:55
20:37
LALATOVIC TRAVEL4€
SutomoreBelgrade19:55
07:05
JADRAN EKSPRES SUBOTICA24€
SutomoreKula19:55
10:00
JADRAN EKSPRES SUBOTICA31€
SutomorePetrovac20:00
20:19
JADRAN MONTENEGRO2€
SutomoreBajina Bašta20:05
03:25
SIRMIUMBUS - SREMSKA MITROVICA-
SutomoreLoznica20:05
05:25
SIRMIUMBUS - SREMSKA MITROVICA-
SutomoreNovi Pazar20:11
04:35
JUGOPREVOZ - VELIKA PLANA-
SutomoreRaška20:11
05:05
JUGOPREVOZ - VELIKA PLANA-
SutomorePožega20:20
03:55
LALATOVIC TRAVEL17€
SutomoreUlcinj20:43
21:25
ZEJDIN3€
SutomoreBelgrade20:45
07:30
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK25€
SutomorePožega20:45
04:15
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK20€
SutomorePodgorica20:55
21:55
MONTENEGRO PREVOZ PEJOVIĆ DOO PODGORICA3€
SutomorePetrovac21:00
21:20
DAN TOURS PEROVIĆ2€
SutomorePetrovac21:28
21:48
LALATOVIC TRAVEL2€
SutomoreBelgrade21:40
07:20
ADRIATIC TRAVEL24€
SutomoreUlcinj21:42
22:28
JADRAN MONTENEGRO3€
SutomoreBelgrade21:46
09:00
BOŽUR23€
SutomoreBelgrade21:50
07:50
DRUM20€
SutomorePetrovac21:56
22:13
LALATOVIC TRAVEL2€
SutomoreKotor21:56
23:17
LALATOVIC TRAVEL5.5€
SutomoreBelgrade21:56
07:25
LASTA MONTENEGRO26€
SutomorePetrovac22:25
22:45
BOŽUR2€
SutomoreHerceg Novi22:25
00:40
BOŽUR7.5€
SutomoreUlcinj22:36
23:24
JADRAN MONTENEGRO3€
SutomorePožega23:10
07:20
BOŽUR17€
SutomoreBelgrade23:10
10:30
BOŽUR22€
rs
Ostavi komentar
Registrujte se i otvoriće
vam se sve mogućnosti sajta!

Sviđa se stranica. Podeli sa prijateljima

Ostavi komentar
Registrujte se i otvoriće
vam se sve mogućnosti sajta!
Takođe pogledajte

Još više objekata i mjesta u Crnoj Gori u istoj kategoriji

Вы начали регистрироваться через соц сеть
1
Notifi_Close
Notifi_ON
Notifi_OFF
SAVETI NA SAITU
1
(Off)
Feedback
POVRATNA INFORMACIJA