Autobuska stanica Tivat

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Od autobuske stanice u gradu Tivtu autobusom na aerodrom Tivat, Ulcinju, Bar, Petrovac, Budva, Kotor, Herceg Novi i Podgorici. Karte za gotovo svi putevi se može kupiti kartu kancelarije autobuske stanice.

 

Našli ste grešku na sajtu. Obeležite tekst i pritisnite Ctrl + Enter


PolazišteOdredišteVreme polaskaVreme dolaskaPrevoznikCena
TivatHerceg Novi02:50
04:05
OZLEM2.5€
TivatPljevlja05:20
11:15
VOT TURIST14.5€
TivatMojkovac05:20
09:30
VOT TURIST11.5€
TivatSplit06:50
13:50
ROYAL TRAVEL37.5€
TivatMojkovac06:55
11:00
DRUM10.5€
TivatBerane06:55
12:00
DRUM13.5€
TivatRuma07:15
19:25
DUGA27€
TivatLoznica07:15
17:45
DUGA24€
TivatNovi Sad07:15
20:15
DUGA28€
TivatBajina Bašta07:15
15:30
DUGA22€
TivatSarajevo07:35
15:30
BALKAN EKSPRES21.5€
TivatBar07:55
09:05
KRIVOKAPIĆ TURS6.5€
TivatHerceg Novi08:10
09:03
ALO EXPRESS2.5€
TivatNikšić08:52
12:23
4 DECEMBAR7.5€
TivatBar09:15
11:16
KRIVOKAPIĆ TURS6.5€
TivatUlcinj09:15
11:45
KRIVOKAPIĆ TURS8.5€
TivatNikšić09:20
11:50
R LINE COMPANY6.5€
TivatHerceg Novi09:45
10:40
GARDAŠEVIĆ2.5€
TivatBar10:00
11:30
KRIVOKAPIĆ TURS6.5€
TivatHerceg Novi10:05
11:00
ELLIT EXPRESS2.5€
TivatNikšić10:05
13:30
STRIKOVIĆ8€
TivatHerceg Novi10:42
11:23
ELLIT EXPRESS2.5€
TivatBijelo Polje11:00
15:43
AUTOPREVOZ ZATON11.5€
TivatMojkovac11:00
15:10
AUTOPREVOZ ZATON10.5€
TivatBerane11:00
16:18
AUTOPREVOZ ZATON12.5€
TivatSkopje12:00
21:15
BOŽUR31.5€
TivatHerceg Novi12:29
13:50
AUTOPREVOZ ZATON3€
TivatHerceg Novi12:45
14:20
KRIVOKAPIĆ TURS3€
TivatHerceg Novi13:15
14:36
KRIVOKAPIĆ TURS3.5€
TivatBar13:37
15:25
AUTOPREVOZ ZATON6€
TivatHerceg Novi13:57
15:20
4 DECEMBAR3.5€
TivatNiš14:00
02:30
KANIS27€
TivatHerceg Novi14:25
15:45
EURO LINE TRAVEL3€
TivatHerceg Novi14:57
15:38
ALO EXPRESS2.5€
TivatBar15:10
17:00
ALBA TOURS6.5€
TivatSkopje15:30
00:35
OZLEM26.5€
TivatBerane15:52
20:51
OZLEM13.5€
TivatRožaje15:52
21:40
OZLEM15.5€
TivatMojkovac15:52
20:00
OZLEM11.5€
TivatHerceg Novi16:15
17:37
KRIVOKAPIĆ TURS3.5€
TivatUžice16:20
01:00
TRANS JUG OBRENOVAC17€
TivatNikšić16:25
19:30
GARDAŠEVIĆ7.5€
TivatLoznica16:50
03:00
MONTENEGRO PUTNIK-
TivatBajina Bašta16:50
01:00
MONTENEGRO PUTNIK-
TivatHerceg Novi16:57
17:38
ALO EXPRESS2.5€
TivatNiš17:30
05:20
ROYAL TRAVEL23€
TivatHerceg Novi17:30
18:45
AUTOPREVOZ ZATON3€
TivatNikšić17:42
20:58
4 DECEMBAR7.5€
TivatHerceg Novi17:51
18:32
ELLIT EXPRESS2.5€
TivatUžice18:10
02:30
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK19€
TivatUžice18:10
02:30
ROYAL TRAVEL18.5€
TivatLjig18:10
04:45
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK24€
TivatHerceg Novi18:30
19:45
KRIVOKAPIĆ TURS3.5€
TivatBar18:45
20:24
BOŽUR6.5€
TivatUžice18:55
03:30
LALATOVIC TRAVEL17€
TivatRuma19:00
07:20
SIRMIUMBUS - SREMSKA MITROVICA-
TivatLoznica19:00
05:25
SIRMIUMBUS - SREMSKA MITROVICA-
TivatBajina Bašta19:00
03:25
SIRMIUMBUS - SREMSKA MITROVICA-
TivatLjig19:05
04:30
LASTA MONTENEGRO24.5€
TivatHerceg Novi19:15
20:30
AUTOPREVOZ ZATON3€
TivatNiš19:20
06:30
NIŠ EKSPRES-
TivatUžice19:45
04:15
LALATOVIC TRAVEL17€
TivatHerceg Novi19:45
21:05
AUTOPREVOZ ZATON3€
TivatHerceg Novi20:04
21:30
4 DECEMBAR3.5€
TivatHerceg Novi20:10
20:33
STRIKOVIĆ2.5€
TivatSarajevo20:10
03:50
LALATOVIC TRAVEL21€
TivatNiš20:15
08:05
LASTA MONTENEGRO25.5€
TivatHerceg Novi20:30
21:37
DRUM3€
TivatLjig20:35
06:00
ADRIATIC TRAVEL24€
TivatUžice21:30
06:45
BOŽUR18€
TivatLjig21:30
09:10
BOŽUR22€
TivatHerceg Novi21:49
22:30
EXPRESS TOURS2.5€
TivatSarajevo22:05
06:00
BOŽUR22€
TivatPale22:05
07:05
BOŽUR23€
TivatSarajevo22:10
11:15
GLOBTOUR MEĐUGORJE-
TivatSarajevo22:20
05:15
CENTROTRANS EUROLINES-
TivatNovi Sad22:40
11:00
FENIKS GIZ BIJELO POLJE-
TivatHerceg Novi23:50
00:40
BOŽUR2.5€
PolazišteOdredišteVreme polaskaVreme dolaskaPrevoznikCena
TivatBudva05:20
05:55
VOT TURIST3€
TivatKolašin05:20
09:00
VOT TURIST10.5€
TivatPljevlja05:20
11:15
VOT TURIST14.5€
TivatGornji Milanovac05:45
16:25
MONTEXPRESS GROUP D.O.O. NIKŠIĆ26€
TivatBelgrade05:45
18:20
MONTEXPRESS GROUP D.O.O. NIKŠIĆ26€
TivatČačak05:45
16:00
MONTEXPRESS GROUP D.O.O. NIKŠIĆ23€
TivatBudva06:34
07:09
AUTOPREVOZ ZATON3€
TivatBudva06:55
07:30
DRUM2€
TivatKolašin06:55
10:30
DRUM9.5€
TivatBudva07:25
08:03
EXPRESS TOURS2.5€
TivatBar07:55
09:05
KRIVOKAPIĆ TURS6.5€
TivatBelgrade08:00
19:30
OZLEM29€
TivatKraljevo08:00
16:45
OZLEM22€
TivatBudva08:30
09:00
AUTOPREVOZ ZATON3€
TivatBudva08:52
09:25
4 DECEMBAR2.5€
TivatBudva09:15
09:40
KRIVOKAPIĆ TURS3€
TivatBar09:15
11:16
KRIVOKAPIĆ TURS6.5€
TivatBudva10:00
10:30
KRIVOKAPIĆ TURS3€
TivatBar10:00
11:30
KRIVOKAPIĆ TURS6.5€
TivatBudva10:05
10:55
STRIKOVIĆ3€
TivatBudva10:39
11:15
ALO EXPRESS2.5€
TivatKolašin11:00
14:40
AUTOPREVOZ ZATON9.5€
TivatBudva11:00
11:35
AUTOPREVOZ ZATON3€
TivatSkopje12:00
21:15
RULE TURS D.O.O. - SKOPLJE31.5€
TivatBudva13:20
13:52
ELLIT EXPRESS2.5€
TivatBudva13:37
14:15
AUTOPREVOZ ZATON2.5€
TivatBar13:37
15:25
AUTOPREVOZ ZATON6€
TivatKraljevo14:00
23:10
BOŽUR19€
TivatBudva15:10
16:00
ALBA TOURS3€
TivatBar15:10
17:00
ALBA TOURS6.5€
TivatSkopje15:30
00:35
OZLEM26.5€
TivatBudva15:52
16:40
OZLEM2€
TivatRožaje15:52
21:40
OZLEM15.5€
TivatKolašin15:52
19:30
OZLEM10.5€
TivatGornji Milanovac16:20
03:10
JADRAN EKSPRES KOTOR20.5€
TivatBelgrade16:20
05:20
JADRAN EKSPRES KOTOR24€
TivatČačak16:20
02:30
JADRAN EKSPRES KOTOR19.5€
TivatBelgrade17:10
05:30
ROYAL TRAVEL23€
TivatKraljevo17:30
02:20
NIŠ EKSPRES-
TivatBudva17:35
18:07
ALO EXPRESS2.5€
TivatBudva17:42
18:20
4 DECEMBAR2.5€
TivatBelgrade18:10
06:05
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK24€
TivatGornji Milanovac18:10
04:10
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK23€
TivatČačak18:10
03:45
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK20€
TivatBar18:45
20:24
BOŽUR6.5€
TivatBudva18:45
19:34
BOŽUR2.5€
TivatGornji Milanovac18:55
05:20
LALATOVIC TRAVEL20.5€
TivatČačak18:55
04:50
LALATOVIC TRAVEL19€
TivatBelgrade19:25
06:30
LASTA MONTENEGRO27.5€
TivatBelgrade19:45
08:00
LASTA MONTENEGRO27.5€
TivatGornji Milanovac19:45
05:55
LASTA MONTENEGRO22.5€
TivatBudva19:50
20:20
ELLIT EXPRESS2.5€
TivatBudva20:10
20:40
KOMPAS - SARAJEVO-
TivatBudva20:15
20:45
ADRIATIC TRAVEL3€
TivatBelgrade20:35
07:25
LASTA MONTENEGRO27.5€
TivatBelgrade20:35
07:20
TRANS JUG OBRENOVAC26€
TivatBudva20:40
21:25
ALO EXPRESS2.5€
TivatBelgrade20:40
07:50
DRUM21€
TivatBelgrade20:45
08:55
LASTA MONTENEGRO27.5€
TivatGornji Milanovac20:45
06:55
LASTA MONTENEGRO22.5€
TivatBelgrade21:30
10:30
BANBUS DOO OBRENOVAC24€
TivatČačak21:30
08:00
BANBUS DOO OBRENOVAC20€
TivatGornji Milanovac21:30
08:30
BANBUS DOO OBRENOVAC21€
TivatBudva22:00
22:30
R LINE COMPANY3€
PolazišteOdredišteVreme polaskaVreme dolaskaPrevoznikCena
TivatHerceg Novi02:50
04:05
OZLEM2.5€
TivatPodgorica04:50
06:45
ELLIT EXPRESS6.5€
TivatBudva04:50
05:25
ELLIT EXPRESS2.5€
TivatPodgorica05:20
07:30
VOT TURIST6.5€
TivatKolašin05:20
09:00
VOT TURIST10.5€
TivatBudva05:20
05:55
VOT TURIST3€
TivatBudva05:30
06:00
KRIVOKAPIĆ TURS3€
TivatPodgorica05:30
07:30
KRIVOKAPIĆ TURS7€
TivatLjig05:45
17:10
MONTEXPRESS GROUP D.O.O. NIKŠIĆ26€
TivatPožega05:45
14:55
MONTEXPRESS GROUP D.O.O. NIKŠIĆ23€
TivatGornji Milanovac05:45
16:25
MONTEXPRESS GROUP D.O.O. NIKŠIĆ26€
TivatBudva06:34
07:09
AUTOPREVOZ ZATON3€
TivatPodgorica06:34
08:42
AUTOPREVOZ ZATON6.5€
TivatDubrovnik06:50
09:20
CROATIA BUS ZAGREB ZA PROMET I TURIZAM D.O.O16.5€
TivatSplit06:50
13:50
CROATIA BUS ZAGREB ZA PROMET I TURIZAM D.O.O37.5€
TivatBudva06:55
07:30
DRUM2€
TivatPodgorica06:55
09:00
DRUM6.5€
TivatKolašin06:55
10:30
DRUM9.5€
TivatBudva07:25
08:03
EXPRESS TOURS2.5€
TivatPodgorica07:25
09:33
EXPRESS TOURS6.5€
TivatSarajevo07:35
15:30
GLUNEX21.5€
TivatBar07:55
09:05
KRIVOKAPIĆ TURS6.5€
TivatDubrovnik08:00
10:45
BOŽUR16.5€
TivatHerceg Novi08:10
09:03
ALO EXPRESS2.5€
TivatBudva08:30
09:00
AUTOPREVOZ ZATON3€
TivatPodgorica08:30
10:30
AUTOPREVOZ ZATON6.5€
TivatDubrovnik08:45
11:00
BLUE LINE14.5€
TivatBudva08:52
09:25
4 DECEMBAR2.5€
TivatPodgorica08:52
11:20
4 DECEMBAR6.5€
TivatBar09:15
11:16
KRIVOKAPIĆ TURS6.5€
TivatBudva09:15
09:40
KRIVOKAPIĆ TURS3€
TivatPodgorica09:31
11:35
EURO LINE TRAVEL6.5€
TivatBudva09:31
10:04
EURO LINE TRAVEL3€
TivatHerceg Novi09:45
10:40
GARDAŠEVIĆ2.5€
TivatBar10:00
11:30
KRIVOKAPIĆ TURS6.5€
TivatDubrovnik10:00
12:30
JADRAN EKSPRES KOTOR18.5€
TivatBudva10:00
10:30
KRIVOKAPIĆ TURS3€
TivatPodgorica10:05
12:23
STRIKOVIĆ7€
TivatHerceg Novi10:05
11:00
ELLIT EXPRESS2.5€
TivatBudva10:05
10:55
STRIKOVIĆ3€
TivatPodgorica10:39
12:51
ALO EXPRESS6.5€
TivatBudva10:39
11:15
ALO EXPRESS2.5€
TivatHerceg Novi10:42
11:23
ELLIT EXPRESS2.5€
TivatBudva11:00
11:35
AUTOPREVOZ ZATON3€
TivatPodgorica11:00
13:09
AUTOPREVOZ ZATON6.5€
TivatKolašin11:00
14:40
AUTOPREVOZ ZATON9.5€
TivatSkopje12:00
21:15
RULE TURS D.O.O. - SKOPLJE31.5€
TivatHerceg Novi12:29
13:50
AUTOPREVOZ ZATON3€
TivatBudva12:30
13:00
ELLIT EXPRESS2.5€
TivatPodgorica12:30
14:20
ELLIT EXPRESS6.5€
TivatHerceg Novi12:45
14:20
KRIVOKAPIĆ TURS3€
TivatHerceg Novi13:15
14:36
KRIVOKAPIĆ TURS3.5€
TivatBudva13:20
13:52
ELLIT EXPRESS2.5€
TivatPodgorica13:20
15:22
ELLIT EXPRESS6.5€
TivatBar13:37
15:25
AUTOPREVOZ ZATON6€
TivatBudva13:37
14:15
AUTOPREVOZ ZATON2.5€
TivatHerceg Novi13:57
15:20
4 DECEMBAR3.5€
TivatHerceg Novi14:25
15:45
EURO LINE TRAVEL3€
TivatHerceg Novi14:57
15:38
ALO EXPRESS2.5€
TivatBar15:10
17:00
ALBA TOURS6.5€
TivatBudva15:10
16:00
ALBA TOURS3€
TivatSkopje15:30
00:35
OZLEM26.5€
TivatDubrovnik15:40
17:35
JADRAN EKSPRES KOTOR19.5€
TivatRožaje15:52
21:40
OZLEM15.5€
TivatBudva15:52
16:40
OZLEM2€
TivatPodgorica15:52
18:00
OZLEM6.5€
TivatKolašin15:52
19:30
OZLEM10.5€
TivatHerceg Novi16:15
17:37
KRIVOKAPIĆ TURS3.5€
TivatPožega16:20
01:40
JADRAN EKSPRES KOTOR18€
TivatGornji Milanovac16:20
03:10
JADRAN EKSPRES KOTOR20.5€
TivatBudva16:25
17:05
GARDAŠEVIĆ2.5€
TivatPodgorica16:25
18:30
GARDAŠEVIĆ6.5€
TivatHerceg Novi16:57
17:38
ALO EXPRESS2.5€
TivatHerceg Novi17:30
18:45
AUTOPREVOZ ZATON3€
TivatBudva17:35
18:07
ALO EXPRESS2.5€
TivatPodgorica17:35
19:47
ALO EXPRESS6.5€
TivatBudva17:42
18:20
4 DECEMBAR2.5€
TivatPodgorica17:42
19:50
4 DECEMBAR6.5€
TivatHerceg Novi17:51
18:32
ELLIT EXPRESS2.5€
TivatLjig18:10
04:45
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK24€
TivatPožega18:10
02:55
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK19€
TivatGornji Milanovac18:10
04:10
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK23€
TivatBijeljina18:10
06:10
NEOBAS D.O.O. - BANJA LUKA-
TivatZvornik18:10
04:50
NEOBAS D.O.O. - BANJA LUKA-
TivatHerceg Novi18:30
19:45
KRIVOKAPIĆ TURS3.5€
TivatBar18:45
20:24
BOŽUR6.5€
TivatBudva18:45
19:34
BOŽUR2.5€
TivatPožega18:55
03:55
LALATOVIC TRAVEL18€
TivatGornji Milanovac18:55
05:20
LALATOVIC TRAVEL20.5€
TivatRuma19:00
07:20
MONTENEGRO PUTNIK-
TivatHerceg Novi19:15
20:30
AUTOPREVOZ ZATON3€
TivatLjig19:25
04:50
LASTA MONTENEGRO24.5€
TivatPožega19:45
04:35
LASTA MONTENEGRO20.5€
TivatGornji Milanovac19:45
05:55
LASTA MONTENEGRO22.5€
TivatHerceg Novi19:45
21:05
AUTOPREVOZ ZATON3€
TivatBudva19:50
20:20
ELLIT EXPRESS2.5€
TivatPodgorica19:50
22:10
ELLIT EXPRESS6.5€
TivatHerceg Novi20:04
21:30
4 DECEMBAR3.5€
TivatHerceg Novi20:10
20:33
STRIKOVIĆ2.5€
TivatSarajevo20:10
03:50
KOMPAS - SARAJEVO-
TivatPodgorica20:15
22:12
ADRIATIC TRAVEL7€
TivatBudva20:15
20:45
ADRIATIC TRAVEL3€
TivatHerceg Novi20:30
21:37
DRUM3€
TivatLjig20:35
06:00
TRANS JUG OBRENOVAC24€
TivatPodgorica20:40
22:58
ALO EXPRESS6.5€
TivatBudva20:40
21:25
ALO EXPRESS2.5€
TivatPožega20:45
05:35
LASTA MONTENEGRO20.5€
TivatGornji Milanovac20:45
06:55
LASTA MONTENEGRO22.5€
TivatGornji Milanovac21:30
08:30
BANBUS DOO OBRENOVAC21€
TivatHerceg Novi21:49
22:30
EXPRESS TOURS2.5€
TivatBudva22:00
22:30
R LINE COMPANY3€
TivatSarajevo22:05
06:00
CENTROTRANS I. SARAJEVO21.5€
TivatSarajevo22:10
11:15
GLOBTOUR MEĐUGORJE-
TivatSarajevo22:20
05:15
CENTROTRANS EUROLINES-
TivatBijeljina22:50
09:15
JADRAN EKSPRES KOTOR22.5€
TivatZvornik22:50
07:55
JADRAN EKSPRES KOTOR22.5€
TivatHerceg Novi23:50
00:40
BOŽUR2.5€
PolazišteOdredišteVreme polaskaVreme dolaskaPrevoznikCena
TivatPodgorica04:50
06:45
ELLIT EXPRESS6.5€
TivatPodgorica05:20
07:30
VOT TURIST6.5€
TivatKolašin05:20
09:00
VOT TURIST10.5€
TivatPodgorica05:30
07:30
KRIVOKAPIĆ TURS7€
TivatPodgorica06:34
08:42
AUTOPREVOZ ZATON6.5€
TivatDubrovnik06:50
09:20
ROYAL TRAVEL16.5€
TivatKolašin06:55
10:30
DRUM9.5€
TivatPodgorica06:55
09:00
DRUM6.5€
TivatBerane06:55
12:00
DRUM13.5€
TivatNovi Sad07:15
20:15
DUGA28€
TivatRuma07:15
19:25
DUGA27€
TivatPodgorica07:25
09:33
EXPRESS TOURS6.5€
TivatSarajevo07:35
15:30
BALKAN EKSPRES21.5€
TivatDubrovnik08:00
10:45
BOŽUR16.5€
TivatPodgorica08:30
10:30
AUTOPREVOZ ZATON6.5€
TivatDubrovnik08:45
11:00
BLUE LINE14.5€
TivatPodgorica08:52
11:20
4 DECEMBAR6.5€
TivatUlcinj09:15
11:45
KRIVOKAPIĆ TURS8.5€
TivatPodgorica09:31
11:35
EURO LINE TRAVEL6.5€
TivatDubrovnik10:00
12:30
JADRAN EKSPRES KOTOR18.5€
TivatPodgorica10:05
12:23
STRIKOVIĆ7€
TivatPodgorica10:39
12:51
ALO EXPRESS6.5€
TivatKolašin11:00
14:40
AUTOPREVOZ ZATON9.5€
TivatPodgorica11:00
13:09
AUTOPREVOZ ZATON6.5€
TivatBerane11:00
16:18
AUTOPREVOZ ZATON12.5€
TivatMostar11:10
20:00
JADRAN EKSPRES KOTOR24€
TivatSkopje12:00
21:15
BOŽUR31.5€
TivatPodgorica12:30
14:20
ELLIT EXPRESS6.5€
TivatPodgorica13:20
15:22
ELLIT EXPRESS6.5€
TivatSkopje15:30
00:35
OZLEM26.5€
TivatDubrovnik15:40
17:35
JADRAN EKSPRES KOTOR19.5€
TivatKolašin15:52
19:30
OZLEM10.5€
TivatPodgorica15:52
18:00
OZLEM6.5€
TivatBerane15:52
20:51
OZLEM13.5€
TivatPožega16:20
01:20
TRANS JUG OBRENOVAC18€
TivatPodgorica16:25
18:30
GARDAŠEVIĆ6.5€
TivatPodgorica17:35
19:47
ALO EXPRESS6.5€
TivatPodgorica17:42
19:50
4 DECEMBAR6.5€
TivatPožega18:10
02:55
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK19€
TivatPožega18:55
03:55
LALATOVIC TRAVEL18€
TivatRuma19:00
07:20
SIRMIUMBUS - SREMSKA MITROVICA-
TivatPožega19:45
04:35
LALATOVIC TRAVEL18€
TivatPodgorica19:50
22:10
ELLIT EXPRESS6.5€
TivatSarajevo20:10
03:50
LALATOVIC TRAVEL21€
TivatPodgorica20:15
22:12
ADRIATIC TRAVEL7€
TivatPodgorica20:40
22:58
ALO EXPRESS6.5€
TivatPožega20:45
05:35
LASTA MONTENEGRO20.5€
TivatPožega21:30
07:20
BOŽUR19€
TivatSarajevo22:05
06:00
BOŽUR22€
TivatPale22:05
07:05
BOŽUR23€
TivatMostar22:10
06:20
JADRAN EKSPRES KOTOR24€
TivatMostar22:10
08:30
GLOBTOUR MEĐUGORJE-
TivatSarajevo22:10
11:15
GLOBTOUR MEĐUGORJE-
TivatMostar22:20
02:45
CENTROTRANS EUROLINES-
TivatSarajevo22:20
05:15
CENTROTRANS EUROLINES-
TivatNovi Sad22:40
11:00
FENIKS GIZ BIJELO POLJE-
PolazišteOdredišteVreme polaskaVreme dolaskaPrevoznikCena
TivatKotor02:50
03:05
OZLEM1€
TivatPljevlja05:20
11:15
VOT TURIST14.5€
TivatMojkovac05:20
09:30
VOT TURIST11.5€
TivatGornji Milanovac05:45
16:25
MONTEXPRESS GROUP D.O.O. NIKŠIĆ26€
TivatLjig05:45
17:10
MONTEXPRESS GROUP D.O.O. NIKŠIĆ26€
TivatUžice05:45
14:30
MONTEXPRESS GROUP D.O.O. NIKŠIĆ21€
TivatDubrovnik06:50
09:20
CROATIA BUS ZAGREB ZA PROMET I TURIZAM D.O.O16.5€
TivatMojkovac06:55
11:00
DRUM10.5€
TivatBar07:55
09:05
KRIVOKAPIĆ TURS6.5€
TivatDubrovnik08:00
10:45
BOŽUR16.5€
TivatDubrovnik08:45
11:00
BLUE LINE14.5€
TivatBar09:15
11:16
KRIVOKAPIĆ TURS6.5€
TivatUlcinj09:15
11:45
KRIVOKAPIĆ TURS8.5€
TivatKotor09:20
09:40
R LINE COMPANY1.5€
TivatDubrovnik10:00
12:30
JADRAN EKSPRES KOTOR18.5€
TivatBar10:00
11:30
KRIVOKAPIĆ TURS6.5€
TivatKotor10:05
10:17
STRIKOVIĆ1.5€
TivatMojkovac11:00
15:10
AUTOPREVOZ ZATON10.5€
TivatBijelo Polje11:00
15:43
AUTOPREVOZ ZATON11.5€
TivatSkopje12:00
21:15
RULE TURS D.O.O. - SKOPLJE31.5€
TivatKotor12:45
13:08
KRIVOKAPIĆ TURS1.5€
TivatKotor13:15
13:36
KRIVOKAPIĆ TURS1.5€
TivatBar13:37
15:25
AUTOPREVOZ ZATON6€
TivatKotor13:57
14:10
4 DECEMBAR1.5€
TivatKotor14:25
14:40
EURO LINE TRAVEL1.5€
TivatKotor14:30
14:50
ALBA TOURS1.5€
TivatBar15:10
17:00
ALBA TOURS6.5€
TivatSkopje15:30
00:35
OZLEM26.5€
TivatDubrovnik15:40
17:35
JADRAN EKSPRES KOTOR19.5€
TivatMojkovac15:52
20:00
OZLEM11.5€
TivatKotor16:15
16:45
KRIVOKAPIĆ TURS1.5€
TivatUžice16:20
01:10
JADRAN EKSPRES KOTOR17€
TivatGornji Milanovac16:20
03:10
JADRAN EKSPRES KOTOR20.5€
TivatBajina Bašta16:50
01:00
DUGA22€
TivatKotor17:30
17:52
AUTOPREVOZ ZATON1.5€
TivatKotor17:50
18:02
VOT TURIST-
TivatUžice18:10
02:30
NEOBAS D.O.O. - BANJA LUKA-
TivatGornji Milanovac18:10
04:10
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK23€
TivatUžice18:10
02:30
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK19€
TivatLjig18:10
04:45
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK24€
TivatKotor18:30
18:42
KRIVOKAPIĆ TURS1.5€
TivatBar18:45
20:24
BOŽUR6.5€
TivatUžice18:55
03:30
LALATOVIC TRAVEL17€
TivatGornji Milanovac18:55
05:20
LALATOVIC TRAVEL20.5€
TivatBajina Bašta19:00
03:25
MONTENEGRO PUTNIK-
TivatKotor19:15
19:30
AUTOPREVOZ ZATON1.5€
TivatKotor19:15
19:35
ADRIATIC TRAVEL1.5€
TivatLjig19:25
04:50
LASTA MONTENEGRO24.5€
TivatKotor19:45
20:00
AUTOPREVOZ ZATON1.5€
TivatGornji Milanovac19:45
05:55
LASTA MONTENEGRO22.5€
TivatUžice19:45
04:15
LASTA MONTENEGRO20€
TivatKotor20:04
20:16
4 DECEMBAR1.5€
TivatKotor20:30
20:45
DRUM1€
TivatLjig20:35
06:00
TRANS JUG OBRENOVAC24€
TivatGornji Milanovac20:45
06:55
LASTA MONTENEGRO22.5€
TivatUžice21:30
06:45
BANBUS DOO OBRENOVAC18€
TivatGornji Milanovac21:30
08:30
BANBUS DOO OBRENOVAC21€
TivatPale22:05
07:05
CENTROTRANS I. SARAJEVO23.5€
PolazišteOdredišteVreme polaskaVreme dolaskaPrevoznikCena
TivatKotor02:50
03:05
OZLEM1€
TivatPodgorica04:50
06:45
ELLIT EXPRESS6.5€
TivatPodgorica05:20
07:30
VOT TURIST6.5€
TivatPodgorica05:30
07:30
KRIVOKAPIĆ TURS7€
TivatPodgorica06:34
08:42
AUTOPREVOZ ZATON6.5€
TivatBerane06:55
12:00
DRUM13.5€
TivatPodgorica06:55
09:00
DRUM6.5€
TivatRuma07:15
19:25
DUGA27€
TivatNovi Sad07:15
20:15
DUGA28€
TivatPodgorica07:25
09:33
EXPRESS TOURS6.5€
TivatBar07:55
09:05
KRIVOKAPIĆ TURS6.5€
TivatKraljevo08:00
16:45
OZLEM22€
TivatKragujevac08:00
17:45
OZLEM23€
TivatPodgorica08:30
10:30
AUTOPREVOZ ZATON6.5€
TivatNikšić08:52
12:23
4 DECEMBAR7.5€
TivatPodgorica08:52
11:20
4 DECEMBAR6.5€
TivatBar09:15
11:16
KRIVOKAPIĆ TURS6.5€
TivatKotor09:20
09:40
R LINE COMPANY1.5€
TivatNikšić09:20
11:50
R LINE COMPANY6.5€
TivatPodgorica09:31
11:35
EURO LINE TRAVEL6.5€
TivatBar10:00
11:30
KRIVOKAPIĆ TURS6.5€
TivatPodgorica10:05
12:23
STRIKOVIĆ7€
TivatNikšić10:05
13:30
STRIKOVIĆ8€
TivatKotor10:05
10:17
STRIKOVIĆ1.5€
TivatPodgorica10:39
12:51
ALO EXPRESS6.5€
TivatBerane11:00
16:18
AUTOPREVOZ ZATON12.5€
TivatPodgorica11:00
13:09
AUTOPREVOZ ZATON6.5€
TivatPodgorica12:30
14:20
ELLIT EXPRESS6.5€
TivatKotor12:45
13:08
KRIVOKAPIĆ TURS1.5€
TivatKotor13:15
13:36
KRIVOKAPIĆ TURS1.5€
TivatPodgorica13:20
15:22
ELLIT EXPRESS6.5€
TivatBar13:37
15:25
AUTOPREVOZ ZATON6€
TivatKotor13:57
14:10
4 DECEMBAR1.5€
TivatKraljevo14:00
23:10
KANIS19€
TivatNiš14:00
02:30
KANIS27€
TivatLeskovac14:00
03:30
KANIS27€
TivatKotor14:25
14:40
EURO LINE TRAVEL1.5€
TivatKotor14:30
14:50
ALBA TOURS1.5€
TivatBar15:10
17:00
ALBA TOURS6.5€
TivatBerane15:52
20:51
OZLEM13.5€
TivatRožaje15:52
21:40
OZLEM15.5€
TivatPodgorica15:52
18:00
OZLEM6.5€
TivatKotor16:15
16:45
KRIVOKAPIĆ TURS1.5€
TivatLazarevac16:20
04:20
TRANS JUG OBRENOVAC22€
TivatNikšić16:25
19:30
GARDAŠEVIĆ7.5€
TivatPodgorica16:25
18:30
GARDAŠEVIĆ6.5€
TivatKraljevo17:15
01:45
BOŽUR19€
TivatKragujevac17:15
03:00
BOŽUR22€
TivatNiš17:30
05:20
ROYAL TRAVEL23€
TivatKotor17:30
17:52
AUTOPREVOZ ZATON1.5€
TivatKraljevo17:30
02:30
ROYAL TRAVEL20€
TivatPodgorica17:35
19:47
ALO EXPRESS6.5€
TivatPodgorica17:42
19:50
4 DECEMBAR6.5€
TivatNikšić17:42
20:58
4 DECEMBAR7.5€
TivatKotor17:50
18:02
VOT TURIST-
TivatLjig18:10
04:45
AUTOPREVOZ DOO ČAČAK24€
TivatKotor18:30
18:42
KRIVOKAPIĆ TURS1.5€
TivatBar18:45
20:24
BOŽUR6.5€
TivatRuma19:00
07:20
SIRMIUMBUS - SREMSKA MITROVICA-
TivatLjig19:05
04:30
LASTA MONTENEGRO24.5€
TivatLazarevac19:05
04:50
LASTA MONTENEGRO26.5€
TivatKotor19:15
19:35
ADRIATIC TRAVEL1.5€
TivatKotor19:15
19:30
AUTOPREVOZ ZATON1.5€
TivatNiš19:20
06:30
NIŠ EKSPRES-
TivatLjig19:25
04:50
LASTA MONTENEGRO24.5€
TivatLazarevac19:25
05:10
LASTA MONTENEGRO26.5€
TivatKragujevac19:43
05:55
JADRAN LINE24€
TivatKraljevo19:43
04:55
JADRAN LINE21.5€
TivatKotor19:45
20:00
AUTOPREVOZ ZATON1.5€
TivatLazarevac19:45
07:05
LALATOVIC TRAVEL21€
TivatPodgorica19:50
22:10
ELLIT EXPRESS6.5€
TivatKotor20:04
20:16
4 DECEMBAR1.5€
TivatPodgorica20:15
22:12
ADRIATIC TRAVEL7€
TivatNiš20:15
08:05
LASTA MONTENEGRO25.5€
TivatKotor20:30
20:45
DRUM1€
TivatLjig20:35
06:00
ADRIATIC TRAVEL24€
TivatLazarevac20:35
06:20
ADRIATIC TRAVEL25€
TivatPodgorica20:40
22:58
ALO EXPRESS6.5€
TivatLazarevac20:45
08:05
LASTA MONTENEGRO26.5€
TivatKragujevac21:00
05:20
LASTA MONTENEGRO23.5€
TivatLjig21:30
09:10
BOŽUR22€
TivatKula22:30
11:45
SEVERTRANS - SOMBOR33.5€
TivatNovi Sad22:30
11:00
SEVERTRANS - SOMBOR31.5€
TivatNovi Sad22:40
11:00
FENIKS GIZ BIJELO POLJE-
PolazišteOdredišteVreme polaskaVreme dolaskaPrevoznikCena
TivatKotor02:50
03:05
OZLEM1€
TivatBerane06:55
12:00
DRUM13.5€
TivatSarajevo07:35
15:30
GLUNEX21.5€
TivatBar07:55
09:05
KRIVOKAPIĆ TURS6.5€
TivatKragujevac08:00
17:45
OZLEM23€
TivatKraljevo08:00
16:45
OZLEM22€
TivatBar09:15
11:16
KRIVOKAPIĆ TURS6.5€
TivatKotor09:20
09:40
R LINE COMPANY1.5€
TivatBar10:00
11:30
KRIVOKAPIĆ TURS6.5€
TivatKotor10:05
10:17
STRIKOVIĆ1.5€
TivatBerane11:00
16:18
AUTOPREVOZ ZATON12.5€
TivatKotor12:45
13:08
KRIVOKAPIĆ TURS1.5€
TivatKotor13:15
13:36
KRIVOKAPIĆ TURS1.5€
TivatBar13:37
15:25
AUTOPREVOZ ZATON6€
TivatKotor13:57
14:10
4 DECEMBAR1.5€
TivatKraljevo14:00
23:10
BOŽUR19€
TivatKotor14:25
14:40
EURO LINE TRAVEL1.5€
TivatKotor14:30
14:50
ALBA TOURS1.5€
TivatBar15:10
17:00
ALBA TOURS6.5€
TivatBerane15:52
20:51
OZLEM13.5€
TivatKotor16:15
16:45
KRIVOKAPIĆ TURS1.5€
TivatLoznica16:50
03:00
DUGA24€
TivatKraljevo17:30
02:20
NIŠ EKSPRES-
TivatNiš17:30
05:20
NIŠ EKSPRES-
TivatKotor17:30
17:52
AUTOPREVOZ ZATON1.5€
TivatKotor17:50
18:02
VOT TURIST-
TivatKotor18:30
18:42
KRIVOKAPIĆ TURS1.5€
TivatBar18:45
20:24
BOŽUR6.5€
TivatLoznica19:00
05:25
MONTENEGRO PUTNIK-
TivatKotor19:15
19:30
AUTOPREVOZ ZATON1.5€
TivatKotor19:15
19:35
ADRIATIC TRAVEL1.5€
TivatNiš19:20
06:30
ROYAL TRAVEL23€
TivatKotor19:45
20:00
AUTOPREVOZ ZATON1.5€
TivatKotor20:04
20:16
4 DECEMBAR1.5€
TivatSarajevo20:10
03:50
KOMPAS - SARAJEVO-
TivatNiš20:15
08:05
LASTA MONTENEGRO25.5€
TivatKotor20:30
20:45
DRUM1€
TivatKragujevac21:00
05:20
LASTA MONTENEGRO23.5€
TivatSarajevo22:05
06:00
CENTROTRANS I. SARAJEVO21.5€
TivatSarajevo22:10
11:15
GLOBTOUR MEĐUGORJE-
TivatSarajevo22:20
05:15
CENTROTRANS EUROLINES-
rs
Ostavi komentar
Registrujte se i otvoriće
vam se sve mogućnosti sajta!

Sviđa se stranica. Podeli sa prijateljima

Ostavi komentar
Registrujte se i otvoriće
vam se sve mogućnosti sajta!
Takođe pogledajte

Još više objekata i mjesta u Crnoj Gori u istoj kategoriji

Вы начали регистрироваться через соц сеть
1
Notifi_Close
Notifi_ON
Notifi_OFF
SAVETI NA SAITU
1
(Off)
Feedback
POVRATNA INFORMACIJA